Добър гастроентеролог - ВАРНА? А отзиви за д-р Георгиева (Терапия)?

  • 151 478
  • 86
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Момичета от Варна, препоръчайте приличен специалист, че имаме направление за гастроентеролог за Вики и в най-скоро време трябва да реша при кой да отидем.  Thinking

Педи-то каза да идем при д-р Георгиева от Терапията, ама знам ли... Първо да чуя "Форумът" какво ще каже...  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 769
Тази Георгиева-Шакола е най-известната във Варна и околността. Има противоречиви мнениея за нея, като добрите преобладават.
Водила съм Кейти при нея, когато бе на 40 дни. Много добре се отнесе, много внимателно и обстойно я прегледа. Споделя новите разбирания за храненето. Известно време я лекува от ГЕР, който в крайна сметка мина от самосебе си (както тя ме предупреди още отначало). Но следвах съветите й стриктно, и нямахме допълнителни главоболия.
Знам също, че тя единствена има право да изписва безплатните скъпи млека и лекарства за деца с проблеми.
Дано с Вики всичко е наред!9

# 2
  • Мнения: 311
Аз също съм с добри впечатления. Дъщеря ми има проблем с жлъчката, трябваше да я прегледа и с ехограф. Беше много внимателна с нас - обясни ни каква диета да спазваме и подробни указания за лекарствата, и приема им. САМО ЧЕ ... отваряйте си ушите добре и гледайте да запомните колкото се може повече, защото е абсурд някой различен от нея да разчете почерка й. Аз я препоръчвам. Дано да Ви помогне.

# 3
  • Мнения: 17 407
Ами тя май не работи със ЗК..., иначе е добър специалист. В детския център на ул. Гурко преглежда д-р Русева( да не те излъжа за името)- тя работи с касата, мисля. За по-сигурно звънни и попитай!

# 4
  • Мнения: 311
Георгиева преглежда в детския център на Гурко

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Много мерси!

А телефони на д-р Георгиева?  newsm78 Може и в този детски ц-р на ул. Гурко, макар че идея си нямам къде е... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 17 407
Георгиева преглежда в детския център на Гурко
Да,  но и в терапията има приемен ден.

# 7
  • Мнения: 2 069
Аз съм с добри впечатления от д-р Георгиева, тел. на Гурко е 611116.

# 8
  • Мнения: 311
Георгиева преглежда в детския център на Гурко
Да,  но и в терапията има приемен ден.


Да, не казвам, че не преглежда там, но аз съм я посещавала само на Гурко 49  Simple Smile
Детският център се намира в уличката, която е от дясната страна, когато застанеш с лице срещу аптека Санита - на около 20 м от Ген. Колев

# 9
  • Мнения: 208
Нека се включа и аз с добри отзиви.
Д-р Георгиева лекува дъщеря ми от ГЕРБ доста успешно. За мен е много точна, отзивчива и разбрана. Вярно е, че трябва да се отварят очите и ушите на четири, когато предписва лечение, защото почеркът й е меко казано "трудно разгадаем", ала това да е проблемът.
В терапията преглежда по ЗК във вторник следобед. Необходимо е предварително записване.
В Гурко знам, че има прием в неделя.
Дано помогне и на вас! Успех!

П.П. (ако те интересува мобилния й телефон, пиши на лични)

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 787
В Терапията ми записаха час чак за 5 декември!  ooooh! Била много натоварена...

В дет. ц-р на Гурко можеха и тази неделя да ми запишат час, ама нещо не съм подготвена финансово в момента.... Rolling Eyes

Ако някой го интересува, прегледът без направление (в ц-ра не приемат с направления) прегледа бил 17 лв, + 20 лв ехографа....

# 11
  • Мнения: 446
Като специалист и аз мога да препоръчам Георгиева - внимателна е и си разбира от работата. Ако не ти е спешно, по-добре изчакай до 5 декември. Нещо май и в този детски център станаха като в игра на пинг-понг - сега при мен, но вземи и мнението на колегата, който приема утре, както и на другия и т.н., а пък изследването Х е задължително, а пък колегата те праща при трети и четвърти ooooh! ...
Миналата година по това време за проблем, който отшумя от само себе си ги финансирах с една средна РЗ за два дни.

# 12
  • Мнения: 8 769
В дет. ц-р на Гурко можеха и тази неделя да ми запишат час, ама нещо не съм подготвена финансово в момента.... Rolling Eyes

Ако някой го интересува, прегледът без направление (в ц-ра не приемат с направления) прегледа бил 17 лв, + 20 лв ехографа....
Мда, в този център са си цифромани. Ходили сме там на сърдечен доФтор и на пулмолог.... Money Money Money Айде, пулмолога имаше примливи цени, обаче сърдечния....остави вакуум... Crazy

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Повдигам отново темата с конктретен въпрос. Къде по- точно се намира този детски център? Дайте някакви по- известни Варненски ориентири, имайки предвид, че идвам от Добрич.
Благодаря предварително!   bouquet

# 14
  • Мнения: 8 769
Повдигам отново темата с конктретен въпрос. Къде по- точно се намира този детски център? Дайте някакви по- известни Варненски ориентири, имайки предвид, че идвам от Добрич.
Благодаря предварително!   bouquet
Окръжна болница-улицата, която минава покрай нея (още от Рощок на Владислав Варненчик, минава покрай Нептун и все направо в посока Електрон) се казва Генерал Колев. За уточнение: главната, от където е входа за спешното е бул Приморски (ако не се лъжа Embarassed). Та тръгваш по Ген. Колев все нагоре покрай Окръжна болница, и на единия ъгъл в дясно виждаш магазин Бебчо. Завиваш в същата тази пресечка- и на няколко метра по-навътре е въпросният детски център.

Общи условия

Активация на акаунт