Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 69 отговора
Повдигам отново темата с конктретен въпрос. Къде по- точно се намира този детски център? Дайте някакви по- известни Варненски ориентири, имайки предвид, че идвам от Добрич.
Благодаря предварително!   :bouquet:
Окръжна болница-улицата, която минава покрай нея (още от Рощок на Владислав Варненчик, минава покрай Нептун и все направо в посока Електрон) се казва Генерал Колев. За уточнение: главната, от където е входа за спешното е бул Приморски (ако не се лъжа Embarassed). Та тръгваш по Ген. Колев все нагоре покрай Окръжна болница, и на единия ъгъл в дясно виждаш магазин Бебчо. Завиваш в същата тази пресечка- и на няколко метра по-навътре е въпросният детски център.

ОК, мерси. Мисля, че таткото ще може да се ориентира по описанието ти! Wink  bouquet
Цитирай

И сега малко прясно инфо преглежда в неделя в този център на Гурко, да доволна съм но както аптекарката се изказа какъвто и е външния вид такъв и е почерка.
Та да ви кажа обикновено изписва, Ацезимес, Бифидус, Ентерол и Смекта и едно нещо което се чете спокойно и него няма да ви го пиша, че не ми се търси рецептата сега. Ако имате някакви въпроси относно неразчитането , може и на лични. Защото наистина е страшен почерк -Калоян и възръстта му ги беше написала точно с 3 ченгела.
Цитирай

А някой може ли да препоръча добър гастроентеролог за възрастни?
Цитирай

Здравейте! Доктор Георгиева,наистина, е добър специалист.Аз се лекувам при нея. Тя е много внимателна към пациентите си.                                                                                                                                Искам да помоля всички,които посещават форума,ако някой от вас е болен от Хроничен улцерозен колит,пишете ми на пощата- ilianna_91@mail.bg!Аз съм болна от него и с удоволствие бих общувала с тези,които страдат от същото.                                                                                              
Цитирай

Здравейте! Доктор Георгиева,наистина, е добър специалист.Аз се лекувам при нея. Тя е много внимателна към пациентите си.                                                                                                                                Искам да помоля всички,които посещават форума,ако някой от вас е болен от Хроничен улцерозен колит,пишете ми на пощата- ilianna_91@mail.bg!Аз съм болна от него и с удоволствие бих общувала с тези,които страдат от същото.                                                                                               
За това можеш да пишеш във форума "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване"
Успех с лечението ти желая! bouquet
Цитирай

Благодаря ви много! За да мога да пиша там трябва ли предварително да се регистрирам? Rolling Eyes
Цитирай

Благодаря ви много! За да мога да пиша там трябва ли предварително да се регистрирам? Rolling Eyes
Добре би било. Ще можеш както да пишеше, така и да получаваш лични съобщения и куп други предимства.
Цитирай

Аз също съм много доволна от д-р Георгиева.Нас ни прие в терапията като и се обадихме на мобилния-0899074268
Цитирай

Темата е малко стара, но ще питам.
Някой има ли мнение за Д-р Красимир Иванов - гастроентеролог Варна.
Цитирай

И аз се опитвам да се свържа с д-р Георгоева, но нещо не се получава. Някой да знае дали не е в отпуска.
Цитирай

Да се включа и аз!Доктор Георгиева не е в отпуск-приема в Гурко. Като цяло съм доволна от нея-лекува сина ми от бебе и най-важното е , че можеш да и се обадиш във всеки момент . Приемала ни е без час при кризисни ситуации, въобще-добра е
Цитирай

Да се включа и аз!Доктор Георгиева не е в отпуск-приема в Гурко. Като цяло съм доволна от нея-лекува сина ми от бебе и най-важното е , че можеш да и се обадиш във всеки момент . Приемала ни е без час при кризисни ситуации, въобще-добра е

Благодаря че се включи. А ти на какъв телефон я търсиш?
Цитирай

bowuu bouquetОтносно д-р Георгиева - не е лош специалист, но като имаш предвид, че е единствен детски във Варна... ГЕРБ е вечната диагноза, и лечението е едно и също, иначе овладява остри състояния. Д-р Севда Ванкова в 3-та поликлиника също е добра, но не е известна, за това много не я търсят.
Цитирай

.. ГЕРБ е вечната диагноза,
Не, това няма как да е диагноза, а е наименование на една партия. Laughing
Диагнозата е ГЕР - гастроезофагиален рефлукс. Wink
Цитирай

Доня Туфиня, ГЕРБ= ГАСТРОЕЗОФАГИАЛНА РЕФЛУКСНА БОЛЕСТ!!!! Добър спец за възрастни - д-р ВЛАЕВА - МЕД ЦЕНТЪР "ВАРНА" на ул "ЦИМЕРМАН"  35 hahaha 35 hahaha
Цитирай

15-29 от 69 отговора