Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
кого да избера за следене на бременността ми
Цитирай

Варна

за софия ли питаш
Цитирай
д-р Мичев или д-р Танев - гр.Варна
Цитирай

Узунджово

д-р Танев
Цитирай
защо ме съветвате така, с какво той е по-добър
Цитирай

ходя при Мичев от 6 години-до сега винаги ми е помагал! Казват че вземал скъпо-то кой ли не взема! Бременна съм 7 месец и ще раждам при него-не съм ходила при друг защото както казах винаги ми е помагал PraynigИскам да споделя също,че като работех в чужбина в клиника в Барселона не можаха да ми помогнат-имах проблем и затова се наложи да се върна Crossing ArmsТой ми помогна за 2 месеца тук PeaceИмам му огромно доверие!
Цитирай

Варна

Д-р Мичев е много опитен, внимателен и разбран. Не знам само дали не е малко възрастен вече /ако това е някакъв проблем/. При него не съм била за следене на бременност, а за аборт и операция на киста, които извърши перфектно.

От д-р Танев нямам конкретни впечатления. Знам го само визуално.

Успех в избора и лека бременност!
  Smile
Цитирай

Варна

За д-р Танев от Варна ли говорим?
Цитирай

Варна

д-р Танев - много добър специалист с чудесен екип , а ако искаш да бъдеш при жена д-р Силвия Иванова тя работи  с  д-р Танев в екип
Цитирай

Узунджово

д-р Танев - много добър специалист с чудесен екип , а ако искаш да бъдеш при жена д-р Силвия Иванова тя работи  с  д-р Танев в екип

Освен че са много добри като лекари, и двамата са много внимателни с пациентките си. Раждах секцио при двамата, а известно време преди това бях пациентка на д-р Иванова в отделението по патологична бременност. След раждането идваха при мен всеки ден.
Цитирай

Варна

И аз препоръчвам Д-р Танев и д-р Иванова раждах при тях и останах повече от доволна. Според мен няма да сбъркаш невероятни специалисти са.
Цитирай

ВАРНА

Аз раждах при Липчев и Мичев , с две ръце гласувам и за двамата. Танев го познавам само по физиономия, но също съм чувала много хубави неща за него.
Цитирай
Ako ste re6ili da vi bade napraveno sekcio da,no ako ste rajdate po normalen pat ne vi savetvam da isbirate D-r Tanev. Moia priatelka spodeli,4e v prodaljenie na 4asove ne si e iskaral rakata ot vlagalisteto i.Uj ras6iriaval i po tosi na4in i pomagal.Bilo stra6no bolesneno i nepriatno
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.