Бразилско дупе или плосък задник?

  • 15 954
  • 174
  •   1
Отговори

Анкета

Бразилско или плоско дупе?

Опции:

# 15
  • Мнения: 2 495
Бразилското разбира се Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
моето гъзе е нещо средно и клони по скоро към бразилско, но ГЛАСУВАХ ЗА ПЛОСКО  Peace

# 17
  • Мнения: 2 631
моето гъзе е нещо средно и клони по скоро към бразилско, но ГЛАСУВАХ ЗА ПЛОСКО  Peace

Защо?  newsm78
Повече ли те кефи Simple Smile

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Плоско го свързвам еднствено с увиснало, а дали е голям или малък задника май няма значение...

# 19
  • Мнения: 237
И аз съм за бразилското.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
моето гъзе е нещо средно и клони по скоро към бразилско, но ГЛАСУВАХ ЗА ПЛОСКО  Peace

Защо?  newsm78
Повече ли те кефи Simple Smile

Определено повече ми харесва, ама кой каквото си няма т'ва иска!!!  Crossing Arms

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Права е Рени. Бразилското дупе не е голямото дупе. То е малко, стегнато и вирнато, така да се каже.
На Джей Ло задницата е плоска и огромна, не е бразилска, а типична американска задна част.  Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
... Интересуват ме крайностите... Laughing

В този случай - бразилско дупе Peace

плоско дупе = няма дупе/без задник

# 23
  • Мнения: 332
Дупето на Джей Ло и на мен не ми харесва.Голямо и плоско като тава.

# 24
  • Мнения: 1 610
хайде да си говорим в размери...какво си мислите ,4е е бразилското дупе Ще влезе ли в дънки размер 30...защото според мен няма да влезе..не си представяйте девойките от карнавала в рио дето танцуват самба....те са най/слаби4ките бразилки, направо солети в сравнение с масовката

# 25
  • Мнения: 353
дупето е хубаво да се вижда, кат е плоско нищо не се вижда  Mr. Green

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
хайде да си говорим в размери...какво си мислите ,4е е бразилското дупе Ще влезе ли в дънки размер 30...защото според мен няма да влезе..не си представяйте девойките от карнавала в рио дето танцуват самба....те са най/слаби4ките бразилки, направо солети в сравнение с масовката
Ами че то така се казва именно заради танцьорките на самба. Дънки номер 30 са му големки даже...

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи мога ли да разбирам, че бразилското е стегнато, а плоското е отпуснато?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 476
Бразилско гъзенце предпочитам  Simple Smile Но да е топчесто и стегнато, като това на Keyra Agustina, известна като 'the perfect ass':


 Mr. Green
Изчезнаха ми снимките...

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 18:51 от kiselina

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Значи мога ли да разбирам, че бразилското е стегнато, а плоското е отпуснато?
Зависи от дупето (да ти кажа аз, като един разбирач  Joy). Виждала съм тип бразилско, ама понадебеляло и поотпуснато. Плоските дупета са си плоски, отпуснати или стегнати, малки или големи - няма как да се променят, то си е въпрос на структура на таза.
 hahahaАбе, като гледам, дисертация мога да напиша.

Общи условия

Активация на акаунт