Бразилско дупе или плосък задник?

  • 16 003
  • 174
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 596
Бразилско! Имам една приятелка, баща й е африканец, много е сладка, с такова дупе е естествено, та нейния баща й разказвал, че техните дупета ставали такива, защото като бебета им правели масажи редовно, за да им ги подвигат  Laughing

# 76
  • Мнения: 528

Tова бразилски  дупета ли е? newsm78 а аз си мислех, че са заоблени и изпъкнали назад, като на Ферди-мравката Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 611
П.С. ААааааа и още нещо, от самият ти въпрос си личи пристрастието ти...

Нямам пристрастия, а притежания  Peace

Ето къде бил ключът zа палатката  Laughing

# 78
  • Мнения: 3 611

Tова бразилски  дупета ли е? newsm78 а аз си мислех, че са заоблени и изпъкнали назад, като на Ферди-мравката Mr. Green


Не, бе, само топката била такава  Crazy


А на снимката с Адриана Лима май само топката е бразилска, нищо друго  hahaha Joy

# 79
  • Мнения: 8 917
Много е относително и определено е нещо средно между двете опции Peace

# 80
  • Мнения: 2 381
Тип бразилско Peace

# 81
  • Мнения: 15 619
Не харесвам бразилски задни части.
Ама мъжът ми сигурно е на друго мнение. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 5 393
Бразилско.

# 83
  • Мнения: 7 186
Харесвам малки, стегнати и добре оформени дупета. Като на Адриана Лима. Simple Smile  Нейното не е плоско, нито бразилско, по средата е, точно където трябва.
Бразилският тип жена си я представям с по- пищно, но изпъкнало и стегнато дупе, заоблени мускулести бедра и тънка талия.
Това, че е едно дупе не е бразилско не означава, че е плоско. Може би трябва да има още опции в анкетата.
Иначе ако трябва да избирам конкретно между бразилско и сплескано дупе предпочитам бразилското.
Ама че размишления вкарах и аз. Simple Smile

# 84
  • Мнения: 147
Бразилско   Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 1 546
Бразилско! Това лято се запознах с едни бразилки с готини обли дупета, много стегнати, много секси...еми, колкото и чувство да влагах, с моя плосък задник, не можах да докарам самбата като тях.... Embarassed Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 196
Тип бразилско. Peace

# 87
  • Мнения: 2 677
Тип бразилско.  Peace По-женствено ми се струва.

# 88
  • София
  • Мнения: 35 935
Едно хубаво:

# 89
  • Мнения: 8 505
Малко,но в никакъв случай плоско.Така че моят отговор го няма.

Общи условия

Активация на акаунт