Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кебекуйка

Синът ни е на 8месеца, има 4 зъба и яавно други с а в процес на никнене, през цялата нощ се буди  и докато му сложа беберона заспива, но това ставане по 10 пъти на нощ направо ме убива. Дайте съвет ако сте имали същтия проблем.
Тхs предварително.
Ижа
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Не мажеш ли венчетата с нещо.Ако си сигурна,че е от зъбоникненето,има много  мазила за случая-Калгел,Дентинокс.Те могат да го облекчат/макар и временно/.
Цитирай

Кебекуйка

Това е проблема, че не можем да установим причината, но тхs, calgol е една добра идея.
Цитирай
Ивелина, не се стряскай , но ако са зъби това будене нощем може да продължи докато излязат всички зъбки.(Казвам го от опит, при нас беше така)
Пробвай да го мажеш детенце с нещо.
Желая ви спокойни нощи.
Цитирай

Варна

По подобни причини взех бебето да спи при мен, за да й давам каквото иска на момента (цоква от гърдата малко и се успокоява или предлагам в спешни случаи Нурофен/Панадол, чакащ с лъжичка до възглавката ми).
Ако имаш възможност и желание, би могла да спиш с него и да му даваш бибата при нужда. Пък може да е по-спокоен, докато спи с теб.
На Мая почти нищо не й помага, когато я хване зъбобол, затова спането ни заедно бе донякъде разрешение на тормоза, който ми упражняваше. Но пак има нощи, в които с часове мрънка и навира сънени пръсти в устата и е по-добре да избягам в психиатрията.  Embarassed
Пожелавам Ви по-леко зъбоникнене!
Цитирай

Sofia

От кога сте така ???
Ние сме така от както се е родил, вече година и два месеца и вече не се издържа. Когато пък тръгне зъбче пък става ужасно.Дано по бързо отмине този период Sad  Sad
Цитирай

Кебекуйка

I az stignah do re6enieto da go vzemam da spi pri nas i da dejstwaqm na mjasto. Dano problema da e zubonikneneto.
Цитирай

Там някъде

И ние сме така от както се е родил, но при нас не иска да спи и като се размрънка трудно се укротява, а и не иска никой друг освен мама, а тя вече спи и ходи през деня докато е на работа.
Снощи за пръв път откакто се родил се събуди чак в 5,00 часа, а аз се уплаших и 100 пъти ставах да го гледам да не му е станало нещо. На нас вчера ни проби 7 зъбче и може и затова да е спал снощи.
Няма спасение от безсънието просто си има деца който се будят и това си е, трябва да се въоръжим с търпение. Very Happy
Цитирай
и ние сме на сащия хал
кам 3  се почва такав рев седно некои го коли така си изкарах акала парвия пат и штом го зема  при мен а таткото отива да спи в хола сичко става мирно и тихо
освен забките маи си иска и внимание
Цитирай

гр.Царево

Ние сме така,от както дъщеря ми наърши 3м .На3,5месеца поникнаха първите зъбки. От тогава не е спала спокойно една нощ.Буди се през  един час и не винаги заспива като и дадем вода  или биба. Случвало се е по два часа през нощта  да играем.Сега е на 10 месеца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.