Миди

  • 3 013
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 576
Много обичам миди и си взех бурканче с миди в собствен сос. Да ама сега се чудя как да си ги направя. Освен с лук и лимон на салатка не се сещам друго. Дайте ми идея! baby_neutral

# 1
  • Мнения: 502
Пусни търсачката.Скоро имаше такава тема.Приятен апетит Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 388
Спагети с миди  Peace
Ризото с миди и зеленчуци.

# 3
  • Мнения: 21
Можеш да направиш готвено- миди с ориз или салата морски дарове. Ако искаш рецептата пиши

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз много ги обичам панирани и на салата  Peace, готвени по някакъв начин не ми харесват  Naughty

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 576
Можеш да направиш готвено- миди с ориз или салата морски дарове. Ако искаш рецептата пиши
Тази салата морски дарове ме заинтригува. Ще може ли рецептата? baby_neutral

# 6
  • Мнения: 222
панирани в паста"патафри" - много са вкусни

# 7
  • Мнения: 21
ето рецептата : в голяма чиния по средата се слага риба тон (тази която е за сандвичи- накълцаната) отстрани се слагат мидите, рулца от раци нарязани на кръгчета. В купа се нарязват на ивички кисели или мариновани краставички, майонеза и 2-3 с.л. кис. мляко разбърква се и се заливат морските дарове. Аз лично слагам повече дарове: калмари, бейби октоподчета, скариди, но това е по избор.Дано да ти хареса cook

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 576
ето рецептата : в голяма чиния по средата се слага риба тон (тази която е за сандвичи- накълцаната) отстрани се слагат мидите, рулца от раци нарязани на кръгчета. В купа се нарязват на ивички кисели или мариновани краставички, майонеза и 2-3 с.л. кис. мляко разбърква се и се заливат морските дарове. Аз лично слагам повече дарове: калмари, бейби октоподчета, скариди, но това е по избор.Дано да ти хареса cook
Оле! Това е голяма вкусотия. Ще взема да го направя. Да не говорим, че само като си го представя и ми капят лигите! eat

Общи условия

Активация на акаунт