Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Varna

Здравейте!
От няколко месеца чета доста редовно темите в този форум, но до сега не съм писала. Предварително се извинявам ако поставям тема, която вече е разглеждана, но вече от две седмици се тормозя и не знам какво да правя.
Преди 13 дни /на 1.10./ теста за бременност ми показа ІІ чертички. Два дни по-късно - отново ІІ чертички. Овулацията ми беше на 16.10. Сигурна съм че съм бременна, но много ме е страх да не е извънматочна. Според Вас кога най-рано трябва да отида на преглед за да се види нещо и на какъв - ехограф или просто на гинеколог. Понякога ме срязва ниско долу - много кратка, но остра болка в средата и понякога в двата края. Всеки ми казва, че ако няма кървене значи всичко е наред, аз нямам кървене, но нали знаете страх ме е? Embarassed
Цитирай

под голямата лоза

най- добре не бави повече прегледа си при професионалист. Но мисля, че не бива да си мислиш за извънматочна бременност не дай си Боже. Тогава болките са непоносими Peace
Цитирай

London, Sofia

Със страх нищо няма да изясниш или да промениш. Затова изправи глава, запиши час за гинеколог и заминавай без да мислиш глупости Peace Стискам палци всичко да е ОК Hug
Цитирай

Такава болка е нормална в началото, май е от разтягането. И аз я имах, и бременните ми приятелки се оплакваха.
Иначе при 2 седмици закъснение ти е време вече да отидеш на преглед. Успех!
Цитирай

Направи преглед при гинеколог Peace.
Предполагам че всичко ще е на ред..... Wink
УСПЕХ Peace
Цитирай

Varna

Моята лекарка ми казва да изчакам до 1.12. - ама аз май няма да издържа от нетърпение. Благодаря за отговорите Ви! Толкова съм щастлива, че май по-скоро ме е страх да не се разочаровам. Но май още утре ще отида
Цитирай

под голямата лоза

отивай!  ... пък пак пиши... Peace
Цитирай

Такава болка е нормална в началото, май е от разтягането. И аз я имах, и бременните ми приятелки се оплакваха.
Иначе при 2 седмици закъснение ти е време вече да отидеш на преглед. Успех!
Peace
Цитирай

София - Дианабад

Отиди възможно най-рано. Щом на теста излиза, би трябвало да се види и при прегледа.
Успех!
Цитирай

С вагинален ехограф се вижда най-добре, като става въпрос за ранна бременност. На мен при първия преглед имаше някакви подобни съмнения, защото бях едва в 5 г.с. и явно не се виждаше много добре още, но след 2 седмици т.е. 7 г.с. вече се видя, че всичко е наред. Така, че като гледам , при теб вече може би ще се види ако съм изчислила правилно. А иначе за болката, ами и мен в началото ме срязваше, аз си мислех, че ми идва, но така и не ми дойде  Laughing Успех!
Цитирай

Мила,да не би да караш цветна бременност newsm78,защо са ти
съмненията за извънматочна?С вагинален ехограф със сигурност
трябва да се види дали всичко е наред Peace.По въпроса за болките,
в началото е нормално да имаш като менструални.Успех и скоро при доки! smile3521
Цитирай

Старата столица

Успокой се,отиди на лекар и не си мисли подобни неща! Peace
После пиши какво е станало.
Цитирай
човек винаги може да отиде на гинеколог, независимо дали му има нещо или не....а при съмнение за бременност отиваш веднага. Не се притеснявай излишно преди да те е видял специалист. Успех и от мен Love
Цитирай

София

Честито!  bouquet
Лека бременност
Трябва да се види вече на УЗ, така че отивай и не се притеснявай.
Всичко ще бъде наред Peace
Цитирай

Варна

отивай на лекар и да се похвалиш после:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора