Болница ТОКУДА

  • 218 624
  • 2 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 561
Моя роднина ме попита за Японската болница, но аз не бях и чувала за нея, сега като се разтърсих в нета прочетох доста за нея, пък и тази темичка тук е доста полезна.Ще следя с голям интерес, но дано не се налага да я посещавам.
Поздрави

# 76
  • София
  • Мнения: 6 356
а знаете ли дали Токуда има педиатрично отделение?

# 77
  • Мнения: 99
а знаете ли дали Токуда има педиатрично отделение?

Мисля, че да... днес имам ходене до там, ще проверя и по-късно ще дам 100% достоверен отговор.

# 78
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз имам час за утре при д-р Лазарова, но за ЖК в същата болница

# 79
  • София
  • Мнения: 118
Едва сега видях темата. Аз мога да споделя за педиатъра при когото водим беба от както се е родила - д-р Масларска. Преди това беше завеждащ неонатологията във Втора градска болница. Много съм доволна от нея, много е компетентна и отзивчива, безпокоила съм я и по късните доби - вдигна си телефона, за разлика от личното ни педи. Консултациите в Токуда могат да бъдат и с направление.

# 80
В момента баба ми е в нея и сме много доволни!Страхотни лекари сестри......!!!!! Hug

# 81
  • Мнения: 3 575
Има педиатрично отделение, днес бях там, точно при д-р Масларска.
Страшно съм доволна, очарована от обстановката и отношението към пациентите.
Жената лично ми звънна после по тел-а да ми каже резултатите от изследванията, т.к не останахме да ги изчакаме.

Не мога да повярвам, че в България може да съществува такава болница!!

# 82
  • Мнения: 7 640
Не мога да повярвам, че в България може да съществува такава болница!!


да видим до кога ще бъде в този си вид Confused

# 83
Здревейте всички.
 Аз съм нова във форума. От няколко седмици чета внимателно всичко което пише тук и най-после се престраших и аз да попитам нещо. Имате ли някаква информация за новата японска болница в София, която евентуално ще се открива в началото на декември. Моят гинеколог, при който ходя на ЖК започва работа там. При последният ми преглед ме "зарадва" с новината, че от декември ще работи в японската болница. Там имало сключен договор със здравната каса, но за раждане ще се доплаща (естествено не знаеше колко). Понеже доктора е много готин и ми се иска да родя при него, а пък се притеснявам за цените (ще раждам началото на април), бих искала ако някой има повече информация да напише нещо по въпроса. Надявам се че в бъдеще за тази болница ще има много мнения, но засега почти нищо не намирам за нея.
Благодаря предварително.

Д-р Масларска, която е най-добрият микро педоатър завежда неонатологичното отделение, към родилното в Болница Токуда. Всички лекари са от най-висока класа и са подбирани много внимателно.

# 84
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Момичета, някой нещо да е чувал за Токуда? Каква е системата там? Заплащания и прочие? Току-що разбрах, че моята наблюдаваща гинеколожка се е преместила там, но не мога никак да я открия.

А как се процедира в такъв случай - другата седмица влизам в четвърти месец и може би ще се наложи да си сменя гинеколожката, ако сега се налага да плащам някакви луди пари. Ако това се наложи - кой доктор препоръчвате?

# 85
  • София
  • Мнения: 3 064
Имат договор със ЗК Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 8 272
има няколко теми

# 87
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз да изкажа впечатления за болницата.
Баба ми я приеха там на лечение.
Условията са страхотни.Чистота,простор,удобство.
Стаите са по 1  и 4 легла.Всяка си има перденце,като по филмите-ако искаш да се усамотиш.В стаята има мивка с фотоклетка.Тоалетните са точно до стаите..Всяка стая с отделен санитарен възел,но не е вътре-по обясними причини.Тоалетнта била последна технология.Седалката се затопляла,имало да си нагласяш желана температура.Душ кабината също е с фотоклетка.
И най-хубавото от всичко е че болницата работи със здравната каса.
На последния етаж си има стол и ресторант.Въппреки това носят храните по стаите...
Това от мен засега...
Телевизори все още няма-или не на всякъде...

# 88
  • Мнения: 644
Някъде из форума про4етох,4е ве4е раждането ще е платено , незвисимо дали си здравно осигурен???? Нормално-700лв,секцио-900лв...
Вярно ли  е това? Имате ли достоверно инфо ??? Така щяло да бъде , за да няма наплив и да се "избегнат" ромите???

# 89
  • Мнения: 1 288
да не би да имаш предвид, че ще се доплаща разликата от здравната каса. аз раждах в частна болница. секциото струваше 1800лв. като здравната каса пое около 400лв., колкото плащат във всеки родилен дом за раждане. така аз трябваше да доплатя останалата част.
може би и в токуда ще е така, логично би било.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт