Спирала с брокат

  • 1 812
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 606
Манхатън имат такава, аз я гледам от известно време и й се точа.

# 16
  • Мнения: 1 313
Тази, която имаше сестра ми беше течна, като я сложиш изсъхва и като я миеш става на крем. Не беше с четка, а пръчица най-накрая с резба (ама че обяснение  Embarassed). Не ти пада в очите, а бе супер! Днес пак питах на едно място...  #2gunfire нямааааааааааа

Това, което описваш ми прилича на 'аксесоарите за спирла" на Bourjois (мисля, че така ги бяха кръстили) - не си спомням да имат брокат обаче newsm78

# 17
  • Мнения: 74
Да се запиша,че ми  е интересна темата.

# 18
  • Мнения: 13 512
Bourjois имат такава, но струва около 20на лева, а не 2 лв.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Bourjois имат такава, но струва около 20на лева, а не 2 лв.
Ako e 'пръчица' е от аксесоарите и струва 8 лв. Имаше брокат - общо 5 вида са аксесоарите.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Имам на Guerlain, разкошна е, броката не пада защото не е сух, а примесен с безцветен гел за мигли. През лятото стои страхотно, особено вечер и ако не прекалиш с количеството.

Може ли да я снимаш и да ни я покажеш? И горе долу на каква цена е?
Ако ще си взимам таква бих взела само на Guerlain.

Надявам се, че ще се види добре. Цената е около 50лв.:
http://alexa-enigma.tripod.com/for_all/index.album?i=0&s=1

Карчева, ефекта е само отблясъци на светлината.

# 21
  • Мнения: 9 095
а може ли да пуснеш снимка как стои брокатът на миглите, защото честно казано, много циганско ми звучи Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
И да пусна снимка, макар че сега изобщо не ми се гримира няма да се види нищо. Брокатчетата са фини и придават само блясък, аз лично нанасям много малко само на върха на миглите и то във външния ъгъл на окото, след като предварително съм нанесла основната спирала. Определено не се употребява при всеки повод, иначе би било натруфено и смешно.

# 23
  • Мнения: 9 095
да и аз така си мисля, между другото сещам се, гледала съм клипове( не на фолк певици), и са много добре гримирани точно с такъв брокат, но защо не попиташ, ако имаш приятелка в чужбина, дали там няма по- голям избор Peace

# 24
  • Мнения: 1 424
Не съм виждала такава  Thinking не съм и търсила де,но според мен само за диско би ставала  Rolling Eyes аз нещо не мога да си представя как стои... Дайте снимка де  Laughing Ще следя темата  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 561
аз нещо не мога да си представя как стои... Дайте снимка де  Laughing Ще следя темата  Peace
ефекта е само отблясъци на светлината. както е казала AlexaS.
А аз да споделя днес какво измислих-имам червило с брокат и след като си сложих спирала си мацнах отгоре. Мисля, че стана добре  Blush
А за спиралата на Ейвън-няма ли да станат целите мигли сребристи и блестящи?

# 26
  • Мнения: 9 095
смятам, че ако ще е с брокат спиралата трябва да е от по- добра марка май, за да стои само като отблясъци Peace

# 27
  • Мнения: 5 317
мИСЛЯ,ЧЕ СЪМ ВИЖДАЛА ТАКИВА СПИРАЛИ НА ГОЛДЪН рОУЗ.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 779
И аз да потвърдя, че Bourjois имат такъв аксесоар, цената е около 8 и нещо. Самата четчица е абсолютно същата като тази на Guerlain само че по-малка. Брокатът е сребрист и стои много нежно. Аз подарих такава на една приятелка, тя самата е с по-къси мигли и й стоеше много добре само че според мен такава спирала е добре да се носи само вечерно време, защото иначе изглежда малко 'hard'  Rolling Eyes .. всъщност не малко ами доста.

Общи условия

Активация на акаунт