Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

В детски очи и мъжко сърце!

EmbarassedИмате ли и вие такива дни?
Как да го боря този мързел Embarassed Thinking то даже и мързел не е,....по-скоро тялото ми и душата ми даже, изпитват нужда да блуждаят и нищо конкретно да не правят.....не искам да мисля, да готвя, не искам и вода да пия даже.... Tired

Знам, че ще ми мине след малко, ама ми стана любопитно, случва ли се и на другите хора и как те се справят с това състояние.............
Вие   сте:
Цитирай

под водата

Разбира се 4е ми се е слу4вало Very HappyНали знаеш шопската поговорка-,,Как сакам да съм змия,хем да си копаме,хем да си лежиме,, 35 35 35
Цитирай

близо до Витоша

aз съм от 3 дни така,
нито готвя,нито чистя,нито нищо..... Crazy
и май няма да ме пусне скоро Mr. Green
Цитирай

Има много детски смях.

Мен принципно напоследък ужасно ме мързи, а не е чистено и подреждано... да не казвам от кога  Blush че мен самата срам ме хваща.  Не съм  маниачка на тема чистота и не ми пречи да е разхвърляно. Като ми дойде музата, ще запретна ръкави. Crossing Arms
Цитирай

Имала съм такива дни.И сега ме мързи ,а съм на работа....... ooooh!
Цитирай

Някъде на път....

Олеле, такива дни имам мноооого, ама ме мързи, та чак ме боли. От друга страна мразя да ми е разхвърляно и гледам да е горе-долу пооправено, не че съм някакава чистофайница де......
Цитирай

София

Имам такива дни, разбира се, в които нищо не ми се прави. Никак не го боря мързела, отдавам му се и ми минава. Laughing
Цитирай

Неуспяла да избяга от корените си

Боже,ако ме болеше толкова,колкото ме мързи досега да съм умряла! Laughing
Добре че ме хваща рядко-ама хване ли.......
Цитирай

Varna

Къщата - на последно място  Whistling Като ми дойде музата тогава  Crossing Arms
Цитирай

ох,мила колко познато чувство newsm70така съм отегчена понякога smile3516но гледам да си почистя след вечеря,когато таткото е в къщи,за да ми бъде по-лесно през деня и да имам повече свободно време,а не когато беба заспи да започна да шетам.през деня само готвя и то не винаги.понякога минаваме на нещо сухо.
Цитирай

София

Колко съзидателно звучи , да разбереш , че не си единствения който го мързи newsm17
В тази връзка се сещам за майка ми която обича да казва:
"Сега докато стоиш защо не свършиш едикакво си" smile3511 smile3515 smile3511 smile3515 smile3511 smile3515
Цитирай

Позната картинка! EmbarassedЯ изчакай да ти помине -пък тогаз се захващай.. ooooh!И не се коси много-има по -важни неща от това Naughty
Цитирай

София

Много познато.
Точно така ми е на мен в момента.Нищо не ми се прави. Rolling Eyes
Минава ми от самосебеси.Изведнъж ми идва вдъхновението и като почне едно чистене,подреждане,готвене,нямам спиране. Peace
Цитирай

При мен всеки ден е  така...  Crazy
... но не ме бърка. Правя каквото и да било, когато имам желание... щото то иначе съвсем омраzно и досадно ще ми се стори  Crazy
Цитирай

Велико Търново

Днес ми е такъв ден Embarassed!Моя приятелка казва"Къща не прегръща"
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора