Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

мами,синът ми се казва Пламен а не знам кога има имен ден.Някои може ли да ми каже.Благодаря предварително #Crazy newsm78

---------------------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 10:03 от Аурелия »
Цитирай

На 6.февруари.Източник:http://www.bg-mamma.com/site/content/view/427/59/
Цитирай

Под Тепетата

На моята приятелка дъщеря и се казва Пламена и празнува именния си ден на Цветница. Hug
Цитирай

София

Аз пък знам, че празнуват на Архангеловден. Нали мина скоро и изброяваха празнуващите по ТВ-то.
Цитирай

Варна-София

Пламен има имен ден на 8 ноември на Архангелов ден.Знаяго защото аз се казвам Михаела  а брат ми Пламен-ние сме близнаци.Когато сме се родили майками е израла тези имена защото празнуват на един и същи имен ден. PeaceИ до ден днешен си празнуваме заедно както рожденият ден така и именния ден :peace  bouquet
Цитирай

München

И аз знам, че е на Цветница заради цветето пламъче  Thinking
Колкото повече поводи за празнуване-толкова по-добре  Laughing
Цитирай

гр.Русе

И аз доста време се чудя кога имам имен ден и попитах поп-каза ми на Игнажден,20 декември ако не се лъжа
Цитирай

София

Party много сте прави всички, аз отдавна питах кога ми е именния ден, защото дълго време майка ми ме караше да го празнувам на цветница, а аз някак си не го усещах
та, питах един поп и доста почетох и ноември и декември и феврураските дати са верни.
аз лично си харесах игнажден, защото тогва празнуват и огнян и искра и всички пламъци. така че, както ви идва е най-добре Peace
Цитирай

София-Люлин

Аз пък знам, че празнуват на Архангеловден. Нали мина скоро и изброяваха празнуващите по ТВ-то.
И аз знам,че е на Архангеловден
Цитирай

София

На Архангелов ден, така знам аз.
Цитирай

София

Ние като кръщавахме нашия Пламен, отеца ни каза, че има имен ден 50 дни след Великден. Празници да има  Very Happy
Цитирай

София

Party много сте прави всички, аз отдавна питах кога ми е именния ден, защото дълго време майка ми ме караше да го празнувам на цветница, а аз някак си не го усещах
та, питах един поп и доста почетох и ноември и декември и феврураските дати са верни.
аз лично си харесах игнажден, защото тогва празнуват и огнян и искра и всички пламъци. така че, както ви идва е най-добре Peace
Подкрепям lvy, има няколко варианта и може би наистина правилната дата е тази, която вие усетите Smile Иначе мъжът ми е Пламен и той е избрал да празнува на Архангел-Михаил.
Цитирай

Ние като кръщавахме нашия Пламен, отеца ни каза, че има имен ден 50 дни след Великден.

На този ден празнуват всички имена, които нямат имен ден през годината  Peace
Цитирай

...под липите...

Мъжа ми се казва Пламен и преди две години съвсем случайно разбрах, че има имен ден на 8 Ноември, т.е. на Архангел Михаил... Peace
Цитирай

София

Синът ми се казва Пламен и го празнуваме на Архангелов ден.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора