za liubovta, koiato niama da se vurne

  • 1 814
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
НИКОГА няма да погледна на него с нови очи както някога първата година или две, когато всичко беше прекрасно и между нас сякаш течеше ток под високо налягане. И когато си говорихме по цели нощи и спяхме преплетени един в друг. И ми се плаче най-вече заради това, а не заради мъжа, който замина.

Това май е най-вярното ...плачеш за изгубените емоции....едва ли могат да се върнат, но пък може да се трансформират в нещо друго, не по-малко хубаво.....и определено третият човек няма място в тях....той е по-скоро неосъществена фантазия....

# 16
  • Мнения: 4 406
най- лесно ще е , ако бързо си направите второ бебче, ще забравиш за копнежите си по Другия!
това не мисля, че е най-правилното решение Mr. Green
прилича ми на умната мъжка мисъл  'създай на жената работа, та да не мисли за глупости' Rolling Eyes
ами не е ли така- ако има 100 работи, за които да мисли, едва ли ще има време да въздиша дълго по неосъществена любов...
плаче й се, защото не е изпитала емоцията...

# 17
  • Мнения: 703
Животът е странно  нещо и Господ има странно чувство за хумор!Така че никога не казвай никога!Аз също те поздравявам за верността,макар че изневярата е разтегливо понятие,и ти пожелавамлюбовта да е винаги с теб!Пък,знаеш ли,дори и със съпруга ти може наново да ви връхлети нейния ураган!

# 18
Абе как на мен веднъж не ми се случи да видя някой и да ми се подкосят краката. Ей виждала съм супер мъже, и въпреки това не съм им обърнала никакво внимание. Когато човек е щастлив с половинката до него, нищо не може да му промие очите. Затова се замисли какво искаш. Щастлива ли си с мъжа си или нещата ви не вървят.?! Все пак имате и дете.

# 19
  • Мнения: 6 164
Хе, и аз пуснах подобна тема скоро и преди месец навърших 24 Rolling Eyes , само дето аз го осъзнах без да хлътвам по никой, е.. казаха ми "Искаш ама нЕма!" Joy което си е така. Sad

# 20
  • Мнения: 819
Абе как на мен веднъж не ми се случи да видя някой и да ми се подкосят краката. Ей виждала съм супер мъже, и въпреки това не съм им обърнала никакво внимание. Когато човек е щастлив с половинката до него, нищо не може да му промие очите. Затова се замисли какво искаш. Щастлива ли си с мъжа си или нещата ви не вървят.?! Все пак имате и дете.

Не се заричай, когато се случват такива неща-те просто се случват, никой не идва да те пита "ти искаш ли сега да ти се свие стомаха или не? " И ти гордо да отвърнеш "не, благодаря". И сама по себе си тази тръпка не е нещо лошо-напротив-чувстваш се жив и изпълнен с енергия. НО-друг е въпросът дали ще се спреш навреме или ще направиш някоя глупост. А очевидно авторката е постъпила много разумно, така че няма нужда от сърказъм. И още нещо-не е задължително да имаш проблеми в семейството, за да изпиташ тази тръпка. Както и обратното . Никой не е застрахован.

# 21
  • Мнения: 74
О, който играе ще  спечели! Да не мислиш,  че мъжа ти би подминал, ако му се случеше? Никога!Затова - сбъркала си. Това, що сам си вземеш от живота - това ще е  - никой няма да ти сервира нищо на тепсия!

# 22
  • Мнения: 7
Не съжалявай.И на мен ми се е случвало да съжалявам,че никога няма да се приготвям за среща,да чакам да ми се обади любовта и ще се обади ли...Обаче ми се случи.И то със съпруга ми.Винаги съм го обичала много,но след 11год брак се влюбих пак във него.Случайно се озовахме по работа в един и същ район и се разбрахме да обядваме заедно.И се почуствах като на първа среща-затрептя ми под лъжичката,взех да се оглеждам в огледалото на колата,даже си купих набързо герданче -да съм по-хубава.Страшна емоция.........Така че не губи надежда-ако я търсиш ,емоцията ще те връхлети отново и то с любимия човек

# 23
  • Мнения: 552
Абе как на мен веднъж не ми се случи да видя някой и да ми се подкосят краката. Ей виждала съм супер мъже, и въпреки това не съм им обърнала никакво внимание. Когато човек е щастлив с половинката до него, нищо не може да му промие очите. Затова се замисли какво искаш. Щастлива ли си с мъжа си или нещата ви не вървят.?! Все пак имате и дете.
Всъщност въпросът не е в самите качества на въпросния мъж, а в това, което той ти дава - в тоя смисъл съм съгласна с теб, че въпросното нещо в такива случаи явно липсва в настоящата (колкото и сериозна да е) връзка... в случая - на авторката на темата.

# 24
  • Мнения: 552
най- лесно ще е , ако бързо си направите второ бебче, ще забравиш за копнежите си по Другия!
това не мисля, че е най-правилното решение Mr. Green
прилича ми на умната мъжка мисъл  'създай на жената работа, та да не мисли за глупости' Rolling Eyes
ами не е ли така- ако има 100 работи, за които да мисли, едва ли ще има време да въздиша дълго по неосъществена любов...
плаче й се, защото не е изпитала емоцията...
Проблемът в твоята идея като че ли е по-скоро в това, че "да си създадеш работа и да не мислиш за глупости" едва ли е подходяща мотивация за създаването на дете  Laughing

# 25
  • Мнения: 3 268
Абе как на мен веднъж не ми се случи да видя някой и да ми се подкосят краката. Ей виждала съм супер мъже, и въпреки това не съм им обърнала никакво внимание. Когато човек е щастлив с половинката до него, нищо не може да му промие очите. Затова се замисли какво искаш. Щастлива ли си с мъжа си или нещата ви не вървят.?! Все пак имате и дете.
Съжалявам,че не ти се е случвало,защото това е нещо,което не може да се опише с думи...Пожелавам на всеки да го изпита поне веднъж в живота си.На мен вече едва ли ще се случи,но съм щастлива ,че имах този миг.И това ми стига...

Общи условия

Активация на акаунт