Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Моля за извинение - самата аз имам спомен, че скоро се писа за това средство във форумите. Но търсачката отказва да тръгне поради претовареност. Затова ви моля да ми напишете името на най-новото лекарство за спешна контрацепция, струва ми се, че и рекламата му върви по медиите напоследък. Не е Постинор...но просто не мога да се сетя в момента, а се налага.
Благодаря ви!

# 1
  • Бургас
Може да е Фарматек за локална контрацепция, една приятелка ми го препоръча, но подробности не знам.

# 2
  • София
Не става дума за локална външна контрацепция, а за орален контрацептив, който е високодозиран и поради тази причина се ползва само за спешна контрацепция, еднократно и не повече от веднъж месечно.

# 3
  • софия
escapelle- не е по-различен от Постинор дуо Wink
http://escapelle.com/

# 4
  • София
[/quote
точно така е. става въпрос за един и същ медикамент, но вече са разширили периода за взимането му от 48 на 72 часа.

# 5
  • високо
но затова пък е 2 пъти по-скъп! иначе е абсолютно същия!

# 6
  • софия
и Постинор дуо маже да се вземе до 72рия час Wink
Този е на друга фирма просто.
Първото е 2х0.75, а второто 1таебл. от 1500.

# 7
  • Банкя
Сега рекламират препарат, който се казва Лейдипил, мисля.

# 8
  • Sofia

Това е  Peace

# 9
  • София
Благодаря ви за отговорите и помощта, момичета!
В крайна сметка се спрях на Постинор, защото и неговата "валидност" е 72 часа, а струва 10 лв., за разлика от другия препарат, който ми обещаха да доставят за 30 лв., но аз отказах. Представете си, в аптеката дори не бяха сигурни за точното му наименование, щяха да питат доставчика.
"Постинор"-ът не ме предаде Mr. Green

# 10
Не, не е на друга фирма и не, не е по-различен от Постинор. Въпросния escapelle е точно толкава доза, каквато е и Постинор, действа и се приема по точно същия начин както и Постинор и е на абсолютно същия производител като Постинор. Единствената разлика е в това, че escapelle е една таблетка, а дозата в Постинор е разделена в 2 таблетки.

# 11
някой знае ли защо вече не произвеждат Постинор? този ескапел е много скъп. край на предпазването, започва бейби-бумът в България. 

# 12
някой знае ли защо вече не произвеждат Постинор? този ескапел е много скъп. край на предпазването, започва бейби-бумът в България. 
производителят е същият. познаи кои носи повече печалба. и кои няма полза да има 2 еднакви препарата на пазара.

# 13
  • София
Благодаря ви за отговорите и помощта, момичета!
В крайна сметка се спрях на Постинор, защото и неговата "валидност" е 72 часа, а струва 10 лв., за разлика от другия препарат, който ми обещаха да доставят за 30 лв., но аз отказах. Представете си, в аптеката дори не бяха сигурни за точното му наименование, щяха да питат доставчика.
"Постинор"-ът не ме предаде Mr. Green
Случайно се зачетох в темата,мен пък Постинор -дуо ме е предавал,при това изпит до 12 часа - първия прием.Не разчитайте на препарати за спешна контрацепция,момичета!

# 14
  • София
Постинорът е спрян защото предизвиква много странични ефекти, един от които е извънматочна бременност която понякога се прекратява с операция по сложна от аборта една позната си изпати и така и е казал лекарят. Тя след приемането на Постинор точно този страничен ефект получи а тестовете за бременност бяха отрицателни, затова момичета внимавайте и с останалите подобни на Постинора таблетки и дано не се налага да се ползват подобни де  Praynig Че моята позната доста си изпати, не го пожелавам на никой

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт