Салай от НБМ при Милен Цветков

  • 610
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Влади е момичето с прекрасните сини очи и къса коса

# 1
  • Мнения: 10 758
Сега ли я дават? Отивам да гледам.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Гледах само края. Примерът за ритането на котката е оттук, сигурно Mr. Green

# 3
  • Мнения: 10 758
Баси, изпуснах го Cry

# 4
  • Мнения: 4 068
И аз го изпуснах. Разкажете моля!

# 5
  • Мнения: 2 534
За насилието при децата ...
От дете към дете и от родител към дете ...
Играе ли роля възпитанието в първите години на детето или това са по рогдение "увредени" деца и родителите нямат вина

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
единствено криминалният психолог се изразяваше смислено и ясно. темата, естествено, беше просто маркирана.
не мога да се съглася, че тежките времена на преход (вече колко години) са причина родителите да загубят връзка с децата си. милен цветков добре им каза: не е задължително да ставаш родител - правиш си сметка и ако прецениш, че се наемаш да отглеждаш и да възпитаваш дете, тогава го правиш.

# 7
  • Мнения: 2 534
Психоложката беше върхът, то е ясно
Но мисла , че и Салай много точно и каза , че не се раждаш научен родител, това става с времето , учиш се от грешките си ... че не можеш да бъдеш подготвен какво те очаква , просто се стараеш да бъдеш добър родител ( поне мнозинството ) ...

# 8
  • Мнения: 47 898
гледах,добре говориха всички,примера за котката и аз се сетих че може да е от тук,но пък е хубав пример Peace

# 9
  • Мнения: 2 534
Туй` за котката , точно Салайчето го изрече , ми откъде да дойде бе момичета , освен от вас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И тук използвам възможността да благодаря на всички , които помагат или подкрепят сдружение " Настоящи и бъдещи майки "
Надявам се и занапред да можем да разчитаме на вас , момичета  Hug

# 10
  • Мнения: 934
Благодаря ВИ!!
Именно от тук имах време и 2-та пъти бързо да се информирам за ситуацията. Да примера с котката е от тук. Надява се да не сърдите толкова много, че използвам вашите мнения и коментари за да мога да "вникна" така да се каже в проблема и да придобия малко повече увереност пред камерите. И 2-та пъти ставаше въпрос за 2-3 часа да се подготвя и ВАШИТЕ мнения бяха от огромна полза за мен.
БЛАГОДАРЯ най-искрено и се извинявам за взетите назаем думи от Вас.  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт