Събужда се с рев!

  • 1 086
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
От няколко дни Габи сутрин се събужда с рев Sad Досега не се е случвало такова нещо и не мога да си обясня на какво се дължи newsm78Възможно ли  е да се е уплашила от нещо и затова да се събужда така?През нощта не се буди,чак на сутринта,ама с рев ThinkingНа някой от вас случвало ли се е подобно нещо?Мога ли да направя нещо,за да спре?

# 1
  • Мнения: 3 499
Сигурна ли си, че не е от глад?! А може би просто се разплаква на сън.Моята беба го прави много често това, не съмо сутрин.Спи и изведнъж надава вой.

# 2
  • Мнения: 3 456
Ами Лори (2,5 год.) още се буди така понякога

# 3
  • Мнения: 140
Тя винаги е гладна като се събуди,ама никога досега не е ревала така Sad

# 4
  • Мнения: 2 242
На Зори рядко, но й се е случвало. Докато разбера единият път че е от глад и трябва да заменя вечерното мляко с храна ooooh!, горкото се буди няколко нощи  Sad Случвало се е да се стресне от сън или шум - разликата с гладният рев беше, че се успокояваше след известно време и отново заспиваше Mr. Green
пс. ако се буди около еднакви часове - примерно всяка сутрин към 5 - вероятно е от глад newsm78

# 5
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Калоян се събужда по същия начин и при нас причината е глад!

# 6
  • Мнения: 683
Сигурна ли си, че не е от глад?! А може би просто се разплаква на сън.Моята беба го прави много често това, не съмо сутрин.Спи и изведнъж надава вой.
И на моята щерка често се случва. Не знам какво е. Гушвах я и се успокояваше /ние по принцип все така сме се успокоявали и от опит знам, че става бързо/. С течение на времето тези събуждания се разредиха, намаляха и почти изчезнаха.
Ще се оправите. Ако пък продължи  - консултирай се с педите /нали са за това - ако нещо те тревожи... newsm78/.

# 7
  • Мнения: 1 259
Може би сънува нещо,или глад.И моят се е събуждал така,сега вече не.

# 8
  • Мнения: 74
И при нас е така ,но не сутрин,а следобед.Понякога е от глад,а понякога и се спи още,но като я погушкам и пак заспива.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
И при нас е така ,но не сутрин,а следобед.Понякога е от глад,а понякога и се спи още,но като я погушкам и пак заспива.
И при нас newsm10

# 10
Моята дъщеричка много често се будеше сутрин и следобяд, дори и през нощта със силен рев. Това съвпадна с тръгването й на ясли. Според мен такива събуждания се дължат най-вече на психологически причини и емоционални състояния.

# 11
  • Мнения: 3 478
Моята дъщеря вечер се буди по няколко пъти и все реве. Сутрин обаче не е така. Незнам сънува ли какво, мислех че е от глад по едно време, но вече значително разреди млякото и водата а все още така наддава вой.

# 12
  • София
  • Мнения: 545
 И при нас се е случвало. Имаше един период - почти всички събуждания бяха така. Аз го отдавах на това, че може да е сънувала нещо.
 Доколкото знам обаче, може да е и от болка в ухото.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И при нас се случва все още,но не е от глад защото като я гушна и се успокоява.Случва се и на следобедния сън.

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И моята се събужда с рев, но следобед. Мисля си, че не се е наспала хубаво, затова, поне при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт