Споделете 5.1.

  • 12 575
  • 354
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 910
SUNFLOWER,късмет и стискам палци!
Аз след малко трябва да тръгвам на работа Sad

# 346
  • Мнения: 1 052
Споделям, че живота е смешна работа. Днес пред кабинета на педиатърка ни видях една вече млада жена, а за последен път си я спомням като тинейджър. Баси, остаряхме, щом като познаваме хора от 15 години.....
Споделям, че съм овсъ заблудена, и много тъпо, без умно влюбена.... и съм гъско-романтична, ама хей на, сега няма да ми се обадят, щото казах, да ми звънят ако имат нещо мило и хубаво да ми казват.
И сега двойно секуро, нито ще ми се обадят, нито имат да ми казват нещо мило и нежно...
Кой какво казваше за тъмното преди зората.... аз май съм в арктическа нощ.... или там каквото беше.
И за капак изядох, по-точно наблъсках си в устата, една кутия с бисквити.

# 347
  • Мнения: 4 806
Споделям  Hug

>>изкарах незабравим уикенд, обагрен в невероятни цветове (запечатени на снимки)...
>>получих най-вълшебното признание ... моето момиче ми каза, че ме обича и се гушна в мама дългоооо... няма да се просълзя от умиление, но е много трогателно...
>> получих нецензурен отклик на моите възпитателни методи от две баби - минувачки. Изразиха съмнение (горанирано със сочна псуфня), че от моето дете ще стане човек, щом не ми пука, че се търкаля по земята. А то беше суха алея в парка, прилично застлана със златисти листа в топъл следобед... а и тя реши по - скоро да си почине от дългата разходка. Да, преди това бабите получиха настойчива моя молба да не й обръщат внимание...

# 348
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 841
Споделям че... бях на гинеколог. Назначи ми изследване, платих си чинно 20 лв... Сега съм останала с 40 лв, предстои ми закупуване на бъдещи евентуални лекарства, изкарване на нова карта за градски транспорт, поддържане на живота (ядене,пиене) и евентуално прибиране вкъщи (билети?!)... Прибрах се от поликлиниката и като му дръпнах един рев, който хвърли в ужас половинката (и мен), аз направо си излях сърцето. Как може да сме такива мизерници бе, как ще живеем, аз не мога себе си да оправя, а какво остава за едно бебе, дето имам наглостта даже да си мисля да имам бебе... И рев, и нареждане и... уф.
Защо пиша това тук? Защото се замислих колко мизерно се чувствам когато става дума за мен и не ми стигат парите за лекарства... а как ли бих се чувствала, ако парите не стигаха за собственото ми дете? Сигурно щях да загина от мъка.
Здраве да е. Ама и здраве не е ! Уф, откъде ми ги измисли тези изследвания бе, края на месеца е, *цензура*.......

Туй то. Утре ходя в Нова телевизия да пляскам в публиката - давали някой лев... Мизерия, мизерия...

# 349
  • Мнения: 3 818
Вчера гледах по Канал1 филм за албума на Куин "Една нощ в операта".  Чувството е неописуемо, невероятен заряд ми носят.  Много ги обичам Grinning

# 350
  • Мнения: 3 211
Споделям, че за този месец съм 2-ра седмица в болнични. Габи беше първо с кашлица и хрема, уж се оправи, ходи 4 дни на градина и хайде пак ангина и след 2 дни скарлатина.
Но се чувства добре, кара леко, дано не се заразим и ние.
В офиса има много работа, а сме малко хора и сигурно на колегите им е много трудно, ама няма как, колко ли заплата ще получа този месец с тези болнични Thinking

# 351
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Вчера гледах по Канал1 филм за албума на Куин "Една нощ в операта".  Чувството е неописуемо, невероятен заряд ми носят.  Много ги обичам Grinning

 offtopic  smihesorry
Пак си с готин аватар.

# 352
  • Мнения: 3 818
Вчера гледах по Канал1 филм за албума на Куин "Една нощ в операта".  Чувството е неописуемо, невероятен заряд ми носят.  Много ги обичам Grinning

 offtopic  smihesorry
Пак си с готин аватар.

Хаха, радвам се, че го оценяваш bowuu
Il Capitano щял да се отказва в края на сезона Cry , отдавам му чест Laughing
А ти отиде ли в Италия, върна ли се оттам, прати ли му много здраве и защо нищо не си споделила за впечатленията ти Crossing Arms Wink

# 353
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Няма ли някой да пусне новата тема?
Та да споделя ми се иска Simple Smile

# 354
  • Мнения: 3 818
Ей сега ще ти дам поле за изява  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт