Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Русе

Какви подаръци мислите да правите тази година на близките си?
За малката смятам, че изборът няма да е такъв проблем, защото има толкова много играчки по магазините, на които ще се зарадва, но за останалите и идея си нямам. Най-ми е трудно да избирам за нашия татко - вече какво ли не съм подарявала, а сега и нямам толкова много време да обикалям. Моля споделете вашите идеи newsm78
« Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 09:09 от violet »
Цитирай

Пловдив

Ами зависи на какво се радва мъж ти, какви са хобитата му. Един от коледните подаръци, на които мъжът ми се зарадва най-много, е шефски престол за пред компютъра Laughing.
Цитирай

Русе

Явно все още повечето не са се настроили на коледна тема newsm78
Цитирай

Неее-в коледно настроение сме-и аз мисля за подаръците, имам ного идеи но в никоя не съм толкова убедена newsm78Ще видим какво ще избера Very Happy
Цитирай

Ох, като дойде Коледа и откачам.
Имаме с мъжа ми голяма рода, на всеки трябва по нещо, всяка година започва едно мислене и мъдрене Mad
На мъжа ми хич и не знам.
Цитирай

Springfield, VA

Ние сме решили да се самоизненадаме, с 3 дневен  Коледен пакет в СПА хотел с Ол инклузив. Ще сме с детето. Аз други подаръци не ща. по-хубаво от това, здраве му кажи!
Цитирай

Няма по-хубав подарък от изненадата. Изненадайте близките си приятно!  Party
Цитирай

Луксозенец

Ние сме решили да се самоизненадаме, с 3 дневен  Коледен пакет в СПА хотел с Ол инклузив. Ще сме с детето. Аз други подаръци не ща. по-хубаво от това, здраве му кажи!

Ние това си го подарихме преди около 2 седмици в Девин. Няма такъв Рай ...
Цитирай

в блока на борците

мъжът ми ми е последна грижа откъм подаръци. обаче, голямата дъщеря тези дни ме хвърли в оркестъра - иска противогаз да й донесе дядо коледа и друга няма Rolling Eyes
Цитирай

Springfield, VA

Ние това си го подарихме преди около 2 седмици в Девин. Няма такъв Рай ...

В Девин е супер, да. Ние бяхме юни там. Вие сигурно сте били в Спа хотел Девин( ако не бъркам newsm78 ), на центъра дето е съвсем...

Където и да е, в Девин е мноого готино. И в целите Родопи въобще....  Love

Сори за офф-а  Peace Идеята ми беше, че е по-добре човек да си подари такова преживяване и спомени, от колкото предметни неща  Wink
Цитирай

София

мъжът ми ми е последна грижа откъм подаръци. обаче, голямата дъщеря тези дни ме хвърли в оркестъра - иска противогаз да й донесе дядо коледа и друга няма Rolling Eyes

Моята поиска вече (в първи клас!) "едни слушалчици, дето си ги пъхаш в ушите и слушаш музика"...  Брат й, слава богу, още е на вълна рицари и динозаври...
Цитирай

Springfield, VA

Моята поиска вече (в първи клас!) "едни слушалчици, дето си ги пъхаш в ушите и слушаш музика"...  Брат й, слава богу, още е на вълна рицари и динозаври...

И все пак ми се струва по-добре ако детето вече знае какво иска. На мен сега ми е по-трудно да избирам какво да купя  newsm78
Цитирай

Мухахаха, нали не трябваше да има изхвърляници в този форум  Laughing
Бубе, що така, ти нали драпаше за равенство и мълчание  Very Happy
Цитирай

Springfield, VA

Е, кое е изхвърляне по-точно? Ходенето за 3 дни на хотел ли?  35

Виж, ако бях казала, че ще ходим на хотел за 10 дни(минимум)+ подаръци, да речем отпред да ме чака паркирано Порше Кайен.....друго щеше да е. Ама ей ме на, мълча си и си се радвам и на трите дена  Mr. Green
Цитирай

София

Blush Аз видях едни мазератита във витрина край мола, чудя се дали да не си поискам едно hahaha
Извинявай, ти къде видя изхвърляне дотук?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора