Подаръци за Коледа

  • 1 127
  • 20
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 659
Какви подаръци мислите да правите тази година на близките си?
За малката смятам, че изборът няма да е такъв проблем, защото има толкова много играчки по магазините, на които ще се зарадва, но за останалите и идея си нямам. Най-ми е трудно да избирам за нашия татко - вече какво ли не съм подарявала, а сега и нямам толкова много време да обикалям. Моля споделете вашите идеи newsm78

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 09:09 от violet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Ами зависи на какво се радва мъж ти, какви са хобитата му. Един от коледните подаръци, на които мъжът ми се зарадва най-много, е шефски престол за пред компютъра Laughing.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 659
Явно все още повечето не са се настроили на коледна тема newsm78

# 3
  • Мнения: 3 050
Неее-в коледно настроение сме-и аз мисля за подаръците, имам ного идеи но в никоя не съм толкова убедена newsm78Ще видим какво ще избера Grinning

# 4
  • Мнения: 4 371
Ох, като дойде Коледа и откачам.
Имаме с мъжа ми голяма рода, на всеки трябва по нещо, всяка година започва едно мислене и мъдрене Close
На мъжа ми хич и не знам.

# 5
  • Мнения: 5 622

 Ние сме решили да се самоизненадаме, с 3 дневен  Коледен пакет в СПА хотел с Ол инклузив. Ще сме с детето. Аз други подаръци не ща. по-хубаво от това, здраве му кажи!

# 6
  • Мнения: 1 100
Няма по-хубав подарък от изненадата. Изненадайте близките си приятно!  Party

# 7
  • Мнения: 3 569

 Ние сме решили да се самоизненадаме, с 3 дневен  Коледен пакет в СПА хотел с Ол инклузив. Ще сме с детето. Аз други подаръци не ща. по-хубаво от това, здраве му кажи!

Ние това си го подарихме преди около 2 седмици в Девин. Няма такъв Рай ...

# 8
  • Мнения: 442
мъжът ми ми е последна грижа откъм подаръци. обаче, голямата дъщеря тези дни ме хвърли в оркестъра - иска противогаз да й донесе дядо коледа и друга няма Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 622

 Ние сме решили да се самоизненадаме, с 3 дневен  Коледен пакет в СПА хотел с Ол инклузив. Ще сме с детето. Аз други подаръци не ща. по-хубаво от това, здраве му кажи!

Ние това си го подарихме преди около 2 седмици в Девин. Няма такъв Рай ...


В Девин е супер, да. Ние бяхме юни там. Вие сигурно сте били в Спа хотел Девин( ако не бъркам newsm78 ), на центъра дето е съвсем...

Където и да е, в Девин е мноого готино. И в целите Родопи въобще....  Heart Eyes

Сори за офф-а  Peace Идеята ми беше, че е по-добре човек да си подари такова преживяване и спомени, от колкото предметни неща  Wink

# 10
  • Мнения: 2 013
мъжът ми ми е последна грижа откъм подаръци. обаче, голямата дъщеря тези дни ме хвърли в оркестъра - иска противогаз да й донесе дядо коледа и друга няма Rolling Eyes

Моята поиска вече (в първи клас!) "едни слушалчици, дето си ги пъхаш в ушите и слушаш музика"...  Брат й, слава богу, още е на вълна рицари и динозаври...

# 11
  • Мнения: 5 622
мъжът ми ми е последна грижа откъм подаръци. обаче, голямата дъщеря тези дни ме хвърли в оркестъра - иска противогаз да й донесе дядо коледа и друга няма Rolling Eyes

Моята поиска вече (в първи клас!) "едни слушалчици, дето си ги пъхаш в ушите и слушаш музика"...  Брат й, слава богу, още е на вълна рицари и динозаври...

И все пак ми се струва по-добре ако детето вече знае какво иска. На мен сега ми е по-трудно да избирам какво да купя  newsm78

# 12
  • Мнения: 7 837
Мухахаха, нали не трябваше да има изхвърляници в този форум  Laughing
Бубе, що така, ти нали драпаше за равенство и мълчание  Grinning

# 13
  • Мнения: 5 622
Мухахаха, нали не трябваше да има изхвърляници в този форум  Laughing
Бубе, що така, ти нали драпаше за равенство и мълчание  Grinning

Е, кое е изхвърляне по-точно? Ходенето за 3 дни на хотел ли?  Joy

Виж, ако бях казала, че ще ходим на хотел за 10 дни(минимум)+ подаръци, да речем отпред да ме чака паркирано Порше Кайен.....друго щеше да е. Ама ей ме на, мълча си и си се радвам и на трите дена  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 013
Мухахаха, нали не трябваше да има изхвърляници в този форум  Laughing
Бубе, що така, ти нали драпаше за равенство и мълчание  Grinning

 Blush Аз видях едни мазератита във витрина край мола, чудя се дали да не си поискам едно hahaha
Извинявай, ти къде видя изхвърляне дотук?

Общи условия

Активация на акаунт