Липса на менструация!!!

  • 2 530
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
закъснява ми вече 14 дена .Правих си тест преди три дни -отрицателен е .На какво може да се дължи липсата на менструация.Записала съм си час при гинеколог но е чак във вторник.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Друг път случвало ли ти се е?
При мен някой път се получава закъснение от около 5-6 дни заради стрес. От рязка загуба на килограми също може да е. Гинекологът ти ще каже най-добре.
Дано не е нещо обезпокоително.

# 2
  • Мнения: 3 334
направи още 1 тест и отиди на гинеколог.Може теста да не е показал.Имах една приятелка,която си направи 3 теста и последния се оказа положителен.Закъсняваше й с 15 дни.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 870
никога до сега не мие закъснявало така.Това е за пръв път през живота ми.Наистина във момента малко стресово живея.Но и преди съм преживявала какво ли не но не ми се е отразявало.Ще отида на доктор да видим той какво ще каже newsm78

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Организамът реагира различно на стреса. Понякога ние си мислим, че е много тежко положението, а друг път по-леко, но пък тялото реагира по-остро. А има ли някакъв шанс за бременност. Пробвай с още 1 тест. Стискам палци!

# 5
  • Мнения: 1 181
Прави втори тест още сега, защо ще чакаш до вторник.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
отивам да си купя теста и след това ще ви пиша пак  bouquet

# 7
  • Мнения: 750
Първо си припомни последния си сексуален контакт. Помисли добре дали не си смъкнала повечко килограми. Възможно е да е от стрес също, казаха ти момичетата. Направи си отново тест- касетка. До вторник сигурно ще пощурееш, но ако е положителен резултата на теста, поне ще знаеш причината Hug дано не е нещо сериозно здравословно. Аз нямах менструация от 19та до 21 та си година- ниско тегло и стес. Ужасно е.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
отивам да си купя теста и след това ще ви пиша пак  bouquet

СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!!!!!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 870
направих си теста-отрицателен е. newsm78

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
направих си теста-отрицателен е. newsm78

Ако нямаш причина да се притесняваш за бременност,  се успокой и устискай до вторник, знам, че времето ти се струва адски много, но стискам палци всичко да е наред!!!!!!!!!!!!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 870
благодаря ви за поткрепата майчета newsm20

# 12
  • Мнения: 109
Снежи, проблема най-вероятно е хормонален. Моята менструация е на 38-40 дни от самото начало. Не се безпокой много и отиди на лекар. Може да се нормализират нещата междувременно!

# 13
  • Мнения: 22
Снежи, проблема най-вероятно е хормонален. Моята менструация е на 38-40 дни от самото начало. Не се безпокой много и отиди на лекар. Може да се нормализират нещата междувременно!

Peace

# 14
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil   може да имаш киста
или хормонален дисбаланс
иди на лекар

Общи условия

Активация на акаунт