продукта който рекламира Наталия Симеонова!

  • 1 715
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
не мога да се сетя как се казваше.Но ако се сети някой да напише.И дали някой го е исползвал и какъв е ефекта newsm78

# 1
  • Мнения: 2 196
Казва се ''Амико''. Peace
А тук е обсъждан:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141108.0

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
да ама нищо съществено не пишат.Затова пуснах темичката newsm78дали някой го е исползвал и какъв е ефекта newsm78

# 3
  • Мнения: 2 196
Аз лично не бих разчитала на такъв продукт за намаляване на теглото.  Wink
А за отзиви специално от Амико ми се струва раничко все още - продукта се рекламира от скоро.Дори и да си го е купил някой,все пак се изисква някакъв период на приемане,за да се види има ли резултат или не. newsm78
Ще следя темата с интерес - може пък да се окаже,че не съм права. Hug

# 4
  • Мнения: 1 318
Хайде пак хвърляне пари на вятъра... Thinking
Наистина трябва да се изчака. Но най-вероятно е поредната илюзия. То ако беше така лесно - по улицата само манекенки щяха да ходят, а пластичните хирурзи щяха гладни да умрат Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 339
Според мен едва ли е доста ефикасно след като Наталия Симеонова е дебела ....  newsm78  Защо на нея не й е повлиял да свали излишните кила.... Е това е моето мнение естествено... може и да греша ако е така нека някой ме поправи  Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 234
Защо на нея не й е повлиял да свали излишните кила....

Той продуктът по принцип е за поддържане на теглото, а не за сваляне на килограми....но както писах и в другата тема за отзивите - не ми вдъхва доверие за каквото и да е Thinking

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Според мен едва ли е доста ефикасно след като Наталия Симеонова е дебела .... 
Явно отдавна не си гледала "Море от любов".Наталия е станала стройна фиданка, незнам дали е от продукта или не, но е факт Thinking

# 8
  • Мнения: 1 339
Според мен едва ли е доста ефикасно след като Наталия Симеонова е дебела .... 
Явно отдавна не си гледала "Море от любов".Наталия е станала стройна фиданка, незнам дали е от продукта или не, но е факт Thinking

Ми за последно го гледах преди 1-2 седмици, когато представяха нещата от Дубай и казано честно.... Наталия не ми изглежда стройна фиданка  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 196
Според мен едва ли е доста ефикасно след като Наталия Симеонова е дебела .... 
Явно отдавна не си гледала "Море от любов".Наталия е станала стройна фиданка, незнам дали е от продукта или не, но е факт Thinking

Ми за последно го гледах преди 1-2 седмици, когато представяха нещата от Дубай и казано честно.... Наталия не ми изглежда стройна фиданка  Crossing Arms
Чак като стройна фиданка - не,но определено е отслабнала много.  Hands Clap
 Друг е въпроса,че отслабването и най-вероятно не се дължи на употребата на ''Амико''. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Според мен едва ли е доста ефикасно след като Наталия Симеонова е дебела ....  newsm78  Защо на нея не й е повлиял да свали излишните кила.... Е това е моето мнение естествено... може и да греша ако е така нека някой ме поправи  Flutter
Същата работа, като с рекламата на Златното чудо с Азис - дебел човек да ти рекламира продукт за отслабване ooooh! Друг е въпроса, че Наталия не е толкова закръглена...

# 11
Определено Наталия има промяна бе момичета!Дали е от Амико направо ще повярвам в този продукт newsm78

# 12
  • Мнения: 2 936
Според мен едва ли е доста ефикасно след като Наталия Симеонова е дебела .... 
Явно отдавна не си гледала "Море от любов".Наталия е станала стройна фиданка, незнам дали е от продукта или не, но е факт Thinking

ами Наталия си е дебела!!!!! току що гледах предаването---невиждам да е като "ФИДАНКА" с з...к където го разхожда  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт