Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имаме идея за общ подарък за Коледа в ДГ. Какво е мнението ви за умалените гардеробче , легло от ПДЧ , и така модерните''холови гарнитури''? newsm78
« Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 12:10 от rummy »
Цитирай

София

Имаме идея за общ подарък за Коледа в ДГ. Какво е мнението ви за умалените гардеробче , легло от ПДЧ , и така модерните''холови гарнитури''? newsm78

Нищо не разбрах... Shocked Искате да направите подарък на детската градина за коледа ли? Какви са тия холови гарнитури. Дай да ги видим...
Цитирай

Кори Селести

Питайте учителките от какво имат нужда без да им казвате, че искате да е подарък.
Цитирай

София

И аз нещо не разбрах - искате да вземете нови гардеробчета и легълца за децата и холова гарнитура за учителките ли?
Цитирай

София

Да не става въпрос за някакви кукленски мебели?
Цитирай

Кори Селести

Преполагам че става дума за детски мебели:)
Нека изчакаме авторката на темата да уточни...
Цитирай

София

За детски,куклени мебели става дума.Само ,че не от пластмаса-такива имат няколко къта.Мисля да са каквито имаше едно време в ДГ,само че от цветно ПДЧ.Снимки на гарнитурите нямам,само знам, че са умален вид на истинските. Very Happy
И аз нещо не разбрах - искате да вземете нови гардеробчета и легълца за децата и холова гарнитура за учителките ли?
35 35 35
Цитирай

София

Аз съм виждала такива неща в един магазина на Константин Величков след Пиротска, посока Сливница - добре изглеждаха, обаче хич не ми се сториха кукленски, а ми си бяха за дечица.
Цитирай

София

Офф,аз нещо не мога да обясня явно.Децата си сядат,играят с куклите,прибират им дрешките..нещо такова..
Аз съм виждала такива неща в един магазина на Константин Величков след Пиротска, посока Сливница - добре изглеждаха, обаче хич не ми се сториха кукленски, а ми си бяха за дечица.
   А харесаха ли ти?
Цитирай

София

Ами да, добре изглеждаха - аз не съм ги разглеждала обстойно обаче.
Цитирай

София

Благодаря,ще ги потърся!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.