.. пак японците ..

  • 763
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
.. първи ..  Laughing
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=101585&cid=60&eid=898
Цитат
Денонощни оргазми мъчат японките

Заболяването, което причинява многократни оргазми, се нарича "Синдром на постоянната сексуална възбуда".
Увеличава се броят на японките, които "страдат" от спонтанни оргазми на практика 24 часа в денонощието. Местното седмично издание "Шънкан Поуст" цитира десетки дами, които се жалват от състоянието си.
"Ако някой мъж просто ме потупа по рамото и свършвам. Дори когато ходя до тоалетна тялото ми реагира", твърди една от жените. Друга пък допълва: "Като се качих един ден във влака изведнъж кръвта ми нахлу в определени части от тялото и се почувствах толкова добре, че едва се сдържах да не започна да издавам звуци." Дори вибрациите на телефона се оказват стимулиращи за японките.
Според медиците, състоянието се нарича "Синдром на постоянната сексуална възбуда" (PSAS). То води до оргазми без значение дали човек е възбуден или изобщо мисли за секс. За първи път синдромът е регистриран в САЩ преди пет години. Някои дами дори твърдят, че са достигали до 300 оргазма на ден. Според лекарите, това състояние може да доведе до крайно изтощение на организма и всъщност не е чак толкова приятно, колкото изглежда.
Потърпевши най-често са жените около 40-те и 50-те, които са достигнали менопауза.

# 1
# 2
  • Мнения: 2 891
Олеле майко  Joy Joy Joy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 180
300 пъти на ден ooooh!  Че някои хора цял живот не стигат до толкова newsm50

# 4
  • Мнения: 732
Е, това вече ме уби  Joy Joy hahaha
УЖАС  ooooh! 300 за един ден  doh

# 5
  • Мнения: 10 758
Майкоууууу :crazyeyes:300 Shocked

# 6
  • Мнения: 2 495
Кво се чудиш LaughingУсещам че в миналия си живот си била японка JoyПолучи ли оргазъм вече Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 383
300 на ден. Че те могат ли да ги преброят?  #Crazy

# 8
  • Мнения: 10 758
Кво се чудиш LaughingУсещам че в миналия си живот си била японка JoyПолучи ли оргазъм вече Mr. Green
Абе до толкоз не мога да стигна, но май си права, че може и да съм била японка hahaha

# 9
  • Мнения: 7 474
Кво се чудиш LaughingУсещам че в миналия си живот си била японка JoyПолучи ли оргазъм вече Mr. Green

Аз се чудя къде се губите, а вие оргазми надушихте  Mr. Green

# 10
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Те затова ли са толкова слаби японките?????!!!!  newsm78  hahaha  Mr. Green (нали уж при оргазъм се изгаряли най-много калории)

# 11
  • Мнения: 11 306
А защо темата се казва За японците, а не  За японките? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 517
Завалийките  #Crazy живи да ги оплачеш  hahaha Представям си как японка върву по улицата и изведнъж започва да се тресе в оргазмени спазми  Joy

Общи условия

Активация на акаунт