КАБИНАТА!!!!

  • 607
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Тази тема ми се иска да е нещо,като онова предаване "Кабината".Не,че съм му била голям фен, но тук мисля,че можем да пишем за всекиго по нещо.Имам предвид,че аз днес се бях много задръстила в една тема,имам предвид,че много се бях ядосала за нещо.Не беше уместно да развалям темата,така че тук искам да кажа на Малена, че не  е уместно да се правят такива хапливи ....не са даже забележки за живота,проблемите на другите,според мен.От как съм във форума имах много приятно впечатление за теб.
Искам да кажа на Joro01, че искрено се забавлявам с начина му на изразяване(не и със светогледа му)
искам и Касиди да знае, че очаквам темите,на които е автор с нетъпение....
ще кажа и много други неща по-натам.....
п.п.идеята ми бе,че тук можем да се обръщаме към другите за произволни неща,без офтопици и спам на чужди теми....

# 1
  • Мнения: 3 405
Искам да се обърна към себе си и да си надигна задника от предкомпютърния стол, за да приготвя вечеря на домочадието Sunglasses

# 2
  • Мнения: 412
Стой и си почивай,те ще те разберат Wink

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има чудесна опция ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ.

Освен, разбира се, ако не чуствате нужда от поредната тема тип "другарски съд", която ще лиши известно количесто хора търсещи информация за бременността или децата си от възможността да го направят поради претоварване на сървъра.

# 4
  • Мнения: 747
Като стана въпрос за сървъра, искам да попитам, какви са начините ние потребителите да го облекчим? Напр., ако знам, че с вкл. на опцията "не показвай подписите на другите потребители", веднага бих го направила. Извинете ме, ако питането ми звучи тъпо.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не е тъпо.

  bouquet

Пускането на много, поредни чатоподобни постове е това, което сломява системата най-вече.

# 6
  • Мнения: 4 428
Да използвам повдигнатата тема за сървъра и аз да питам нещо  Grinning

Търсачката изключва ли се през деня или просто аз съм кърък и не мога да я оцеля пусната  newsm78 Като я пусна вечер по-късно /след 9ч/ няма проблем, но през деня от 2-3 седмици въобще не мога да се докопам до нея  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 22:54 от veselina_s_p

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Никой не я включва или изключва търсачката. Просто сме много и тя отказва, претоварва се. Аз, лично, я ползвам късно вечер. И понякога - сутрин. През другото време е наистина въпрос на късмет.

Общи условия

Активация на акаунт