Мами в Италия - Част 29

  • 11 471
  • 310
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в част 29 на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия!
Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и
настроение!

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino
Еluana (ЕЛЕНА) - Alessandria

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                            sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano
morgause(ЮЛИ)- Milano
gioia(ЮЛИ)- Milano

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(...)-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio

Sicilia:
milix (МИЛЕНА) - Palermo


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26
Част 27
Част 28


Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА ПИЦА НА ДЕСИ,
КИСЕЛОТО МЛЯКО НА ДЕСИ

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 19:21 от Lennie

# 1
  • Мнения: 6 167
Ани, аз я отворих.

Само добави в картата Елуана и миликс.
На моргаусе не й знам името.. newsm78, както и на феиам! ( голям срам замен!)
Мисля, че в картата липсва само gioia, но не помня да се е представяла ( ако е, да ме извини!)

# 2
  • Мнения: 1 100
Охооо, я да се изтипосам тук първа аз Crazy

Здравейте дами  bouquet

Добре доШли на новите моми4ета, брех пак бременни бе, много се "обремени" отбора ни Party
Първо да 4еститя на Макдирок4ето моми4енце Heart Eyes хайде успеШно до края на бременността Hug татко Дироков Ще изкрейзи от ревност с тез хубави Щерки, дето издокарвате Blush

Влади и Бимби4ка, 4акаме новини от вас, прегръдки, кураж и леко раждане, ако се запътите към родилното скоро Hug Стискаме палци

Тъй, аз си подрусвам госпожицата в един Шезлонг и ви пиШа междувременно Blush

Бягам да правя сладки, целувки на вси4ки ви и до скоро  bouquet

# 3
  • Мнения: 154
ех веднъж и аз да съм Първаааа  Mr. Green   Sunglasses  Sunglasses
Буона сера Рагацеее   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 388
ДоРокова, такова съкровище си имаш  Heart Eyes Страааашна сладурка е Джулиеттката   bouquet И аз щях да кажа същото като Лени  Crazy

# 5
  • Мнения: 6 167
Човека със сиренето Фета пристигна Joy Joy

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДоРокова, такова съкровище си имаш  Heart Eyes Страааашна сладурка е Джулиеттката   bouquet И аз щях да кажа същото като Лени  Crazy

Ииииии,засрамихте ма,де.  Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes На мама си прили4а  Wink

Лен4е,искам и аз кифли4ки с фета,пък. Party

Сон4ето днес ниЩо не ни е сготвила,само една закуска...  Thinking

# 7
  • Мнения: 154
Естествено пак сте ме изпреварили, размина ми се и този път първия пост  #Cussing out   Sunglasses

Толкова много сте изписали направо свят ми се зави, не успявам да ви изчета.
Как сте мами, добре дошли на новите попълнения  Sunglasses Laughing

Гери,  още малко остана след има няма един месец и ще ти трасферират модема  Sunglasses
Честито момиченце на Макдирокчето, а  и снимчицата с Джулия и зайото е прекрасна  Sunglasses

Кала как си ? Какво става с теб Мадам, слуша ли малкия  Sunglasses Laughing

Лени, дарлинг - хайде като направиш кифличките постни една снимчица - да ти се порадваме на кулинарните ти способности  Sunglasses
Денисче и ти твойте сладки  Sunglasses
Хайде пак ще пиша, отивам да си напавя едни кафенце  Party

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Естествено пак сте ме изпреварили, размина ми се и този път първия пост  #Cussing out   Sunglasses

Толкова много сте изписали направо свят ми се зави, не успявам да ви изчета.
Как сте мами, добре дошли на новите попълнения  Sunglasses Laughing

Гери,  още малко остана след има няма един месец и ще ти трасферират модема  Sunglasses
Честито момиченце на Макдирокчето, а  и снимчицата с Джулия и зайото е прекрасна  Sunglasses

Кала как си ? Какво става с теб Мадам, слуша ли малкия  Sunglasses Laughing

Лени, дарлинг - хайде като направиш кифличките постни една снимчица - да ти се порадваме на кулинарните ти способности  Sunglasses
Денисче и ти твойте сладки  Sunglasses
Хайде пак ще пиша, отивам да си напавя едни кафенце  Party

Лейди4ка,ми хайде като Денис4е Ще поства сладки а Ленито кифли4ките с фета ти раздай барем кайвето та да си направим една следобедна закуска  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 049
и аз да се разпиша на първа страница  Peace Peace
току ща водих малкия на доктор имаме проблем с очите ще ходим на чичо доктор да види що с едното око виждаме 6/10 а с другото 7/10  Tired Tired
ДоРокова, такова съкровище си имаш  Heart Eyes Страааашна сладурка е Джулиеттката   bouquet И аз щях да кажа същото като Лени  Crazy
Ииииии,засрамихте ма,де.  Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes На мама си прили4а  Wink
ами за това е готина  Hug  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 10:09 от Zai4enze

# 10
  • Мнения: 26
mcdirock , много  е красива твоята Джулиета  Flutter. Има някакъв особен 4ар. Поздравления. Като порастне има да ги върти мъжете на малкия си пръст.  Grinning Присъединявам се към Лени и искрено си пожелавам една сладурана като Джулия  Praynig
След малко напускам мра4ния офис и се отдавам на заслужена по4ивка. Прекрасен уикенд ви желая, моми4ета.  Flowers Bouquet

# 11
  • Мнения: 154
Хайде на кафето, докато чакаме Кулинарките  Mr. Green ( само дано се вижда картинката, че на предварителен преглед - няма нищо...  newsm7)

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 18:45 от Лейди

# 12
  • Мнения: 6 167
пекат се.
те са от пълнозърнесто тесто. няма мн. да напълнеем. уж.

вие какво мислите за сватбата на том круз? цирка е пълен.

# 13
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хайде на кафето, докато чакаме Кулинарките  Mr. Green ( само дано се вижда картинката, че на предварителен преглед - няма нищо...  newsm78 )




Ми аз не го виждам кафенцето  Sad

Благодаря ти за хубавите думи,Елуана  Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 388
Малката освен това има леко екзотичен чар с тов а личице и матова кожа. Да го щипкаш и цункаш по бузките такова пухче  Heart Eyes

Днес нищо не съм готвила, имах да чистя, занимавах се с едни фактури, работих по бг версията на сайта ми и така. Размразила съм амбургер алло спек на Монтана, има патладжани на грил, домати, плодове, за мъжо млекца разни плодови да се радва и той като децата, баста!  Wink

Докато пишех кафенцето се появило, ще си сръбна мъничко, че се чувствам вече адски уморена

Общи условия

Активация на акаунт