Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ноем. 2006, 21:41 ч.

имам проблем с храненето на сина ми

• 345
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте мамита! Сина ми е на почти 4 м. много е злояд.Храниме се с АМ Milumil.С навлизането на всеки месец имаме около 10-15 дни през които се храниме добре-за нас това е през 4 часа по 130-140гр.,но след тях настъпва ад.Започваме да ядеме по 60-80 и много рядко 100гр.В момента сме пак в такъв период от 4 дни.Просто отказва да яде.Все още не сме се захранили.
Моля Ви да ми помогнете със съвет!!! Praynig

# 1
  • Белгия/София
Не знам дали мога да дам адекватен съвет с малко информация, но ти ще ме поправиш, ако греша някъде. Първото, което мога да ти кажа, е да го оставиш хууубаво да изгладнее. Не му давай да яде под час или защото му е дошло времето. Разсейвай го, разходете се, нека мрънка и чак като много се разсърди от глад, тогава му предложи.
Важно е с какви шишета и биберони даваш, с колко дупки, колко затегнат пръстен, за колко време го изпива? Разкажи ми и ще измислим нещо, не се притеснявай. Никое дете не се е оставило да умре от глад  Hug

# 2
  • Варна
Здравей!
Ние имахме същия проблем, че и по-зле бяхме. Случваше се и по 20-30 гр. да изпие на хранене. Аз се инатях и не сменях млякото, увеличавах интервала м/у храненията, но ставаше все по-зле. А бебо беше спокоен и изглеждаше сит и доволен. Съответно в 3 м. почти нищо не наддаде и ни изпратиха по изследвания....... Това, което направих е да започна да му предлагам по-често шишето и смених млякото. Не знам да ли е от това, но след 3-4 дни имаше резултат, въпреки, че количеството, което изпива е по-малко от това, което го дават за възрастта му.

# 3
Подкрепям напълно Блонди и само мога да добавя да имаш търпение! Много търпение!
Моят син също изпадаше в едни такива периоди. Само че вече беше захранен, когато ги правеше тия номера. Решаваше да отказва нещо - АМ, пюре или каша, но пък да яде от друго нещо. И аз просто му давах от това, което иска докато му "мине" и пак вземе да яде всичко.
На вас предполагам сега ви предстои захранване, така че скоро ще имаш какво да му даваш вместо АМ.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт