Сирене на Nestle "MIO Formagino"

  • 1 199
  • 20
  •   1
Отговори
... в опаковката са 6 пакетчета (за пояснение). Та въпроса ми е може ли да го давам на бебока? Досега ползвах сиренето за бебета на Plasmon, но ми излиза по-скъпичко в сравнение с това по-горе.

# 1
  • Мнения: 7 803
аз давах само обикновено козе сирене  Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 3 960
Има едно топено сирене на КИРИ - козе, Димана го обожава. Ти в БГ ли си?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
кажи нещо повече за тези сирена,за първи път ги чувам
Аз давам на мъника обикновено сирене,напоследък козе,много го харесва

# 4
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз за пръв път чувам за такива сирена,може ли да кажете малко повече инфо,а дали изобщо ги има в БГ.

# 5
  • Мнения: 765
 Страхотно е . ДъЩеря ми яде по4ти всеки ден такова , слагам и го в пастата или в зелен4уковите супи и много го харесва

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Страхотно е . ДъЩеря ми яде по4ти всеки ден такова , слагам и го в пастата или в зелен4уковите супи и много го харесва
От къде го купувате, и колко струва?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 960
Страхотно е . ДъЩеря ми яде по4ти всеки ден такова , слагам и го в пастата или в зелен4уковите супи и много го харесва
От къде го купувате, и колко струва?

Кое? Аз така и не разбрах кой за кое пита! Иначе Кири-то го има в Пикадили.,

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Страхотно е . ДъЩеря ми яде по4ти всеки ден такова , слагам и го в пастата или в зелен4уковите супи и много го харесва
От къде го купувате, и колко струва?

Кое? Аз така и не разбрах кой за кое пита! Иначе Кири-то го има в Пикадили.,
Сирене на Nestle "MIO Formagino" - От къде го купувате, и колко струва?
Аз затова питам  Embarassed

# 9
  • Варна
  • Мнения: 634
а аз питам и за това на Плазмон,че и него не съм чувала Embarassed

# 10
  • Мнения: 765
 Ами аз го купувам от Италия...ама след като има такава тема , зна4и го има и в БГ . Ако се 4удиШ какво представлява Ще ти го опиШа : в жълта картонена кутийка , прили4а на Шоколад  Grinning , в нея има 6 или 8 пар4енца , като топено сирене е и ако го прибавяШ към топло ястие се разтопява и дава 4удесен вкус , естесвено направено  е за бебета , тук много го използват . Аз се прибирам другата седмица в БГ  , Ще разбера къде се продава там и Ще ти пиШа , ако все оЩе се интересуваШ.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не се продава в България, поне засега.
Не съм го виждала да се продава и във Франция и предполагам, че това е някакъв местен италиански продукт.

# 12
  • Мнения: 765
Не се продава в България, поне засега.
Не съм го виждала да се продава и във Франция и предполагам, че това е някакъв местен италиански продукт.
АбсолЮтно възможно е да , оба4е е на Нестле и затова си мислех , 4е може  да се продава и другаде  Thinking

# 13
  • Мнения: 7 803
и по немско и по австрийско няма такова сирене  Rolling Eyes вече не се учудвам, те и манджите на блонди тук ги няма  Rolling Eyes да не стане объркване, манджите, които тя купува готови за малчо

# 14
  • Мнения: 27 524
Понеже давам основно на Данон (Бледина) и тях май ги има предимно във Франция и Белгия. Предполагам заради това...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт