Най-слънчевите мами в арабските страни- 13

  • 26 288
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Малиии... отдавна не съм се чувствала так, като ученичка на училищната скамейка....

Ами не знам точно какво да споделя.....
Аз се запалих с вашето топла и уютна темичка, покрай моята мила дружка  Gorjiana!!!! Аз съм по-старшата от двете във форума изобщо и веднъж я светнах че все ми се мятка една тема на първа страница за Арабските мами..... ако иска да влезе да прочете....., но никога не бях влизала на майтап дори /защо ли то толкова уютничко тук  newsm78/
На Галето й хареса при вас, първо само ви четеше.. после се престраши да пише.... Лятото ми идва на гости тук във Варна и тогава всеки ден ставаше и ви четеше, та оттогава вече съм по на Ти с темичката.... Вече знаех, коя от вас е бременна, на коя мъжа й идва в България, коя е с малко бебче...... Малко ви бърках в началото... ама посвикнах и се ориентирах по дечицата....
И сега питам, тази мама онази ли беше.... Embarassed ама надявам се съвсем скоро да нямам и въпроси вече!!!!
Инъче около мен нищо интересно.... Днес с Галето сутринта в чата водихме разговор и тя ми се накара и ми вика: Хайде до кога ще ми се момееш още!!!!!  А аз и отговорих, че да не ми държи на мен сметка, щото тя е само с 2 месеца по-мала от мени колкото е мо, толкова е и неин ред!!!
Само, че проблема при нея бил, че по Интернет бебета не се правят, а при мен, че чакам нещо ама и аз незнам какво... приятеля ми не пропеска ден в който да ми каже че иска бебе....  Embarassed
Инъче дните ми са обсебени в подготовката за Коледния благотворителен базар. Ще пращам колет до София.... майсторя едни подаръчни торбички........ и цялата къща е зарината във лепила, хартии....



# 46
  • Мнения: 341
Вече май ми стана навик след почерпка и веднага да цъфна. LaughingКакто винаги нали не отказвам от нищо си вземам с удоволствие от кафенцето на Люба  bouquetпак захар аз ще си добавя. Laughing

Сноу то живота нещо не кипи много при мен че и то за това няма с какво да се похваля.Сега съм си наумила да си взема копютър за в къщи,че да съм в крак с новите покраи вас.Стига съм тормозила Катюша да ми праща смси през почивните дни да ме светва да не изтърва нещо Mr. Green

Креми само казвай кога да стиска ме палци.Дано да получиш желаната работа   bouquet

Ноя лек път ти пожелавам и да си прекарате страхотно в Индия  Hug

Лек ден момичета   bouquet

# 47
  • Мнения: 815
А, такааааа, как веднага се разписахте  Laughing Laughing (и без бой ставало)  Laughing

Кате, как е Варна?
Как е времето там?

Поздрави!!  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 462
Права си, Любс !  Embarassed Нали е зима и аз се изявявам ! Ама като започна и от в къщи ще видите вие - няма отърване !  Twisted Evil
А за кафенцето - мерси ! Точно такова го обичам - тъмно, силно и без захар.

Кате, подозирах аз, че си майсторка, като видях ноктите !  Outta Joint Ще ни покажеш ли какво измайстори за базара? Аз за съжаление съм много вързана в ръцете Crazy Не че тъпо не съм упорствала, но нищо не става и не си струва да се мъча. А по темата за бебета и аз не исках дълга време, после като поисках не стана веднага.
И така. Много е ангажиращо, но казвам с ръка на сърцето, че..малко съжалявам, че не си доставих тази радост по-рано.

Гале, хайде взимай си комп в къщи и фрума го превръщаме на майки в България ха-ха, майтапя се !

Чао от стихийната!

# 49
  • Мнения: 689
  Може ли и аз да пийна от кафенцето?Само виртуално ми е разрешено на мене Sad
   Милена,Кари ,,напусна,, нашето легло преди 3 месеца-,,изгонихме,, я насила.Тя пък заспиваше като ми галеше ръката(моята или на баща и)Леглото и е на ръка разтояние от моето и въпреки това неискаше да седне на него даже!И почнаха едни хвалби за леглото-колко е хубаво,и ние искаме такова Laughingи т.н.2-3 пъти заспиваше в него разплакана,опитваше всички възможни трикове,но бързо свикна общо взето.Навика с галенето на ръцете изчезна!Бъди по-твърда и така.Та тъкмо Кари напусна леглото ни-и се ,,нанесе,,Сара baby_neutral Joy
  Аз дремнах точно 4 часа ноща и съм доволна.Снощи Сара за първи път се усмихна съзнателно и то на баща си,не на мен..Даже с глас-нещо изгука.Много сме щастливи!Така бързо расте,че чак мъчно ми става.Катя-хайде не се чуди ами забременявай-няма да съжаляваш!И аз дълго мислех за второ,но я ме виж сега-и трето искам!
                    Приятен ден на всички!!!

# 50
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Embarassed Embarassed Embarassed Ей сега умрях от срам... от внимането.... аз съм свикнала да стоя зад завесата и само да ви чета.... а сега така ме разобличихте......, като гол охлюв!!! Mr. Green
Всичко да си кажа!!!

Времето във Варна е късно-есенно. Оттук през прозореца виждам едно слънчице, което се опитва да пробие един упорит облак... ама да видим кой ще надвие... Не е нито студено, нито топло...
Това са моите творения, за коледния базар, ще видам линкчета да ги разгледате, който иска де  Wink


https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 12:03 от katyadjin

# 51
  • Мнения: 341
аха да се разпиша пак и нета ми избяга Wink
Сноу гледай какви сме изпълнителни с Катюша. Wink.Пак като ми дойде компа отърване от мен няма да има Embarassed
Катюшка гледай колко много желещи лели има Hugтъй че колко му е да издундуркаме и още едно бебоче
айде момичета аз ви изоставям и отивам да почивам Hug 

# 52
  • Мнения: 1 655
Здравейтеи оъ мен!
Миленче много наблизо ще съм иншалла, за Etihad става въпрос, ще набират от бг моми4ета,което е по добре от това да ме вземат акосъм в емирствата, по големи са превилегиите, поне така беше в кувейт, на тези който ни взеха от бг общежитието ни беше безплатно една година а и транспорта, и документите те ни уредиха по всички министерства, а тези които ги вземат от кувейт си уреждаха всичо сами! Confused
давидим каво ще стане!
А за спането в леглото, сами имаше 1 седмица заспиваше на ръце и докато го сложа в леглото се събужда и реве , сега заспива на ръце и после в неговото легло но към 12 или най късно към 3 през ноща сесъбужда и не иска да заспи там повече, и понеже на мен ми сеспи ужасно го взимам при мен, а сега е на вълна ще си играе с играчките само ако аь съм залепена за него, иначе реве!
и започвам да го уча да спи не 5 пъти по 30 минути а веднаж за по 2 часа,дне заспа докато гледаше телевизия! Joy
А като ида там има по принцип 3 месече курс след това сезапочва летенето ако изкарам всичките около 20 изпита, и мисля като си стапиа на краката да си взема сами при мен, а дотогава предполагам майка ми ще го гледа, няма къде да иде, няма да ми е лесно но.............трябва ми много сила и кураж за тази стъпка, но няма време да мисл скоро няма да взсимат пак моми4ета от бг а емирейтс не взимат женени моми4ета и там не мога да се класирам!
ох дълго стана!
хаиде лек ден от мен

# 53
  • Мнения: 815
Креми, УСПЕХ, мила!!!  Praynig Praynig
Дано стане!!!   bouquet Hug

# 54
  • Мнения: 927
Креми, чувала съм добри отзиви за Итихад. Успех!!
Нашият татко ще си дойде на 7-ми. Миме, ти ли беше пътувала със Сингапурските линии? Той питал за тях, но не летели до Сф  newsm78. Ще лети пак с австрийските.
За спането в леглото си Тарик не ми е правил проблеми. Слава Богу сам си заспива, но му е по-хубаво докато съм в стаята. Ей сега вече си нанка. Къпя го в 6.30ч. ,храним се и си го слагам да спинка. Буди се чак към 4-5ч.
Аз в Мамзар никога не съм ходила. Само в Джумейра и в Сафа.
Любе, точно сега се сетих,че в Follie Folie в емирейтс мол може и да набират персонал. Само българки работят. Те са към DAMAS, но заплатите им са хубави. Ще питам моята приятелка и ще ти кажа

# 55
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Веси, със Сингапурските съм летяла до Истанбул и после с рейс до България. и сега мислим да пътуваме така, но с еар арабия (мисля)  Simple Smile
това лято пътувах с австрийските и съм доволна Peace

# 56
  • Мнения: 1 269
добро утро маи4ета и не такива Hug

вие сега ме хвърляте в размисли с тези авиолинии.брат ми иншала идват за коледа,но ще пътуват с Хемус еър.първо защото с турците нямало места и второ полетът е директен,а те това искат.аз оба4е вяра им нямам никаква.обадих се тук в офиса и говорих с един индииец,да ми каже дали ще летят със сигурност идните месеци.беше много убедителен и спомена,4е сега им е сезона.билетите са доста по евтини от турците,но аз си имам едно на ум за тях.брат ми не знаят англииски и въпреки,4е миналата година бяха тук,се притесняват да сменят самолети.в самолета(турски авиолинии) си поискали СОК,а опулената стюардеса им донесла Сода Joy

снощи като сложих малкия да спи си вързах кърпа на главата Laughing малкия се 4уди какво става,къде ми е косата hahaha буди се много 4есто през ноща,но ще го преодолеем,4 кътници на веднъж не е никак лесно.

цялата съм схваната.в4ера в парка щеше да ни издуха.беше доста хладно ве4ерта.хубавото е ,4е всеки ден до парка вървим около 3 км Laughing току виж сме изваяли някое строино тяло

Кога по4ва фестивала тази година newsm78 . А в ски дубаи след колко годинки пускаха децата.дима минава за 3,но не знам дали беше 3 или 4-ри.

катя много хубаво,4е правиш нещо за коледният базар.аз съм малко на дале4е,но ина4е с удоволствие бих се заела и аз да спретна нещо Simple Smile

# 57
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
добро утро маи4ета и не такива Hug

...................................................
катя много хубаво,4е правиш нещо за коледният базар.аз съм малко на дале4е,но ина4е с удоволствие бих се заела и аз да спретна нещо Simple Smile



Абе и аз съм далече, но разстоянието е преодолимо!!! Жалкото само е, че това което правя ще бъде с много ниска цена и трябва да се направят доста, за да се съберат някакви парички... Confused

# 58
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро утро от мен!
мъчим се за гърнето два дена Laughing историята ви е ясна hahaha
Милена, не вярвам да не летят Хемус. наистина сега им е сезона.
фестивала почва на 15 декември. за ските ти си ми казвала,че е 3 години newsm78 провери им сайта.
днес от клиниката ни се обадиха да ни питат как е Зайед и дали идваме за проверовачния преглед Grinning много добро обслужване и добри лекари. там ще си ходим вече.
времето наистина става хладно вечер, а вятъра си  е направо студен. трябва да ги пазим, че сега най-много се настива.
лек ден на всички!

# 59
  • Мнения: 1 655
Здреавйте от мен!
Къде сте се покрли всички!
Дани сигурно се стяга за път и е много развълнувана-Дани лек път и мого мног хубави емоции ,любов и усмивки!
Е тук е вече студеничко,, и ние със сами си седим в къщи, взе да е много игрив, върти се вече-най послем на мам кюфтето не можеше да завърти голямото дупе!
А за турските авиолинни аз като летях тях пък стиордеста ми говореше на български, не знам как видя че съм българка, но през цялото време ми говореше на български!!! #Crazy
И аз бях доволна от тях, обслужването им е на ниво!
Хаид елека вечер от нас!И много целувки на всички дечицаи   bouquet на всички мами!

Общи условия

Активация на акаунт