от къде прожекционно апаратче?

  • 4 002
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
Здравейте!
Запънала съм се да намеря прожекционно апаратче на синковеца, че трудно заспива, пък и хубаво изживяване ми се струва (аз имах като малка и много му се радвах, ама не мога да го намеря).
Знам само за това на Егмонд, но то е за момичета- розово, за принцеси и тн.- не знам дали става... Thinking
ако някой може да помогне с инфо...

# 1
# 2
  • Мнения: 180
аз имах предвид със приказки- сменящи се кадри... Cry мерси все пак.
между другото го купих това на егмонд- книжка с апаратче.ако някой се интересува- за нищо не става #Cussing out #Cussing out #2gunfire 30 лв за нищо- с прекалено малки картинки и слаба светлина

# 3
  • Мнения: 1 114
Едва ли има нещо такова вече. За съжаление. Технологиите се развиват, но пък има някаква носталгия и очарование в този вид "домашно кино". Аз имах такова апаратче едно време. Прожектираха ми филмчета вечер.  Simple Smile
В книжарниците се продаваха разни ленти. като ленти за фотоапарат. С различни филмчета. 

# 4
  • Мнения: X
И аз от много време искама да купя на дъщеря ми, но няма. Само някакви измислени, които наистина за нищо не стават. Такива хубави спомени имам от моето като малка и ме е яд, че вече не се произвеждат. Ще следя темата, дано отнякъде се появи.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
valia77, а имаш ли представа в България откъде могат да се купят тези, които ти си показала?

Иначе и аз си спомням за детските прожекционни апаратчета. Имах такова и беше голямо удоволствие, когато мама ни прожектираше филмчета... Жалко, че сега няма такива.

# 6
  • Мнения: 2 498
valia77, а имаш ли представа в България откъде могат да се купят тези, които ти си показала?

Иначе и аз си спомням за детските прожекционни апаратчета. Имах такова и беше голямо удоволствие, когато мама ни прожектираше филмчета... Жалко, че сега няма такива.

Има ги в Премаман...аз от там го поръчах....в момента има този с Мечо Пух.....

# 7
  • Мнения: 103
Ами тези апаратчета в пре мама са скъпички  около 150 лв има същите в Марсер тойс за 55лв с мечо пух и мики маус   bouquet

# 8
  • Мнения: 180
valia77, а имаш ли представа в България откъде могат да се купят тези, които ти си показала?

В продавалник една мама продава подобен проектор- хубав е и е изгоден- на филипс, 50 лв.

иначе за апаратчето една приятелка на майка ми изровила нейното от мазето и ми го обеща: май това е начина Hug

# 9
  • Мнения: X
Прати една такава мама на пирятелка и насам Wink
Радвам се, че сте си намерили! Приятно гледане! Hug

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Уф, нашето апаратче стои, но пък нямаме никакви останали филмчета  Confused Такава носталгия ме обзе... Спомням си как всяка вечер сядахме със сестра ми, а дядо ни прожектираше филмчета... Ех...

# 11
  • Мнения: 984
Уф, нашето апаратче стои, но пък нямаме никакви останали филмчета  Confused Такава носталгия ме обзе... Спомням си как всяка вечер сядахме със сестра ми, а дядо ни прожектираше филмчета... Ех...
ако ти се продава и ти се разделя с него пиши ми на лични

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Уф, нашето апаратче стои, но пък нямаме никакви останали филмчета  Confused Такава носталгия ме обзе... Спомням си как всяка вечер сядахме със сестра ми, а дядо ни прожектираше филмчета... Ех...
ако ти се продава и ти се разделя с него пиши ми на лични

Ами, не, по- скоро ще търся филмчета да купувам  Thinking Пък и от единия сантимент... мъчно ми е да се разделя с нещо такова  Confused

# 13
  • Мнения: 1 679
Между другото, в библиотеката - в Детски отдел има филмчета за такива апаратчета.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Между другото, в библиотеката - в Детски отдел има филмчета за такива апаратчета.

Ще проверя в нашата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт