Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мили момиччета, имам следния глупав въпрос - какво представлява туширането на матката и как се извършва?
Предварително Ви благодаря
Цитирай

между два живота

С ръка. Проверява се за разкритие на шийката на матката, понякога се помага пак с ръка, за да стане по-бързо. Confused
Цитирай

Sofia, Bulgaria

Мили момиччета, имам следния глупав въпрос - какво представлява туширането на матката и как се извършва?
Предварително Ви благодаря
[/quot
Мили мами какво ще кажете за докторите от бившата болница Тина Киркова
Цитирай

лекаря с пръсти ,опипва матката дали се е скъсила и омекнала и така 'помага' за разкритието.мойта ме тушира като ми вкара 2 пръста-резултат 2 см разкритие и тапата ми започна да пада още същата вечер.
Цитирай

под голямата лоза

С риск да те уплаша- това е най- неприятния момент от цялото раждане. Дано нети се налага Peace

Цитирай

някьде

С риск да те уплаша- това е най- неприятния момент от цялото раждане. Дано нети се налага Peace

не съм съгласна Naughty това е само началото после идват неприятните работи Mr. Green
И как няма да и се наложи като ще ражда,нали трябва да гледат за разкритие Whistling
Цитирай

Берковица

Съгласна съм!
Цитирай

Абе много неприятна процедура, наистина Confused
Цитирай

По-горе момичетата са ти казали какво представлява...... Mr. Green
Не е болка за умиралка......... Wink
Цитирай

Плевен

С ръка. Проверява се за разкритие на шийката на матката, понякога се помага пак с ръка, за да стане по-бързо. Confused
Не е приятно, но...няма начин  Confused
Цитирай

от големият Балкан

А колко време преди термина се прави,защото на мен май ми каза док,че този четвъртък ще ми прави,а ще имам 20 дена до термин?Пък може да не съм разбрала точно какъв преглед ще ми прави.... newsm78
Цитирай

под голямата лоза

не съм съгласна Naughty това е само началото после идват неприятните работи Mr. Green
И как няма да и се наложи като ще ражда,нали трябва да гледат за разкритие Whistling
След туширането всичко вече толкова ти е претръпнало, че ти е все тая Rolling Eyes
Второто ми раждане мина без тая процедура- така, че -стискам палци Peace
Цитирай

София - Бургас

Неприятно е, но не боли!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.