За детската кухня след 1 годинка

  • 430
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Nie vchera napravih me 1 godinka, i iskam da pitam dali trqbva da prodaljavam da i davam mesni i zelenchykovi pureta?
Trqbva li da gi spra i da davam samo ot kyhnqtq?


Ние вчера направихме 1 годинка, и искам да питам дали трябва да продължавам да й давам месни и зеленчукови пюрета?
Трябва ли да ги спра и да давам само от кухнята?

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 19:38 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 448
Няма трябва, каквото решиш това и давай  Peace Ние сме още на пюрета и така като гледам ще си ги хапва още дълго време, детето само ще ти покаже кога, какво  Hug Колкото до кухнята - можеш да я запишеш във втора група например  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 362
Ние сме на кухня от 6 мес.възраст.Все още се храним от там.Продължава да си яде и готовите пюрета(месни),когато не иска от моите манджи,особено през почивните дни.Така че според мен няма проблем да продължиш да ги даваш,докато детето си ги обича и яде.

# 3
  • Мнения: 5 362
Колкото до кухнята - можеш да я запишеш във втора група например  Laughing
Според мен е за трета група,но ти ще си решиш, естествено.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 219
В София няма групи в детските кухни. Храната е една и съща за всички записани деца.

Аз спрях пюретата когато записах Иво на кухня. В дните, когато нямаше кухня, ядеше храна, която аз му приготвях-стараех се да я докарвам на вид и вкус като кухненската.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В София няма групи в детските кухни. Храната е една и съща за всички записани деца.

Аз спрях пюретата когато записах Иво на кухня. В дните, когато нямаше кухня, ядеше храна, която аз му приготвях-стараех се да я докарвам на вид и вкус като кухненската.
И ние сме така  Peace

# 6
  • Мнения: 1 448
Във Варна втората група е от 1 година  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт