Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 044
  • 344
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 169
Правих тази диета след като родих. Прочетох я тук, имаше няколко теми.
Никога не я спазвам стриктно по отношение на салатите, капвам зехтин, ръсвам сол. Хапвах плодове по 2-3 пъти на ден. Отслабвах с около3 кила на седмица, освен това не знаех, че се прави по 2 седмици и я правех по една. Почивах около месец и пак. Така свалих 18кг. и ме домързя. Сега се замислям дали да не почна с вас Thinking

Успех на всички, свалят се килцата!

Един съвет: не яжте на крак, а си хапвайте съвсем съзнателно и дъвчете дълго Peace

Никъде в диетата не пише, че не може да се използва олио или зехтин аз си слагам малко.
Пише да не се използва никаква сол и да не се пие алкохол

# 31
  • Мнения: 1 169
Къде изчезнахте всички днес уж имаше много желаещи  Thinking Naughty

# 32
  • Мнения: 1 384
Къде изчезнахте всички днес уж имаше много желаещи  Thinking Naughty
На линия сме GlaDneSS  Peace
Тъкмо вечерям Wink
Ти как си? Кой ден ти е днес?   Party

# 33
  • Мнения: 1 169
Днес ми е 3-ти ден bowuu. Засега съм само на едно кафе и един грейпфрут май организма ми свикна, защото не изпитвам глад и мога да издържа. Кофтито е, че за вечеря имам две гадни яйца easter та се чудя тъй като на обяд пропуснах зеленчука дали да не изям яйцата със един домат Thinking newsm78

# 34
  • Мнения: 1 169
Къде изчезнахте всички днес уж имаше много желаещи  Thinking Naughty
На линия сме GlaDneSS  Peace
Тъкмо вечерям Wink
Ти как си? Кой ден ти е днес?   Party

А ти как се чувстваш след първия ден от диетата  Hug

# 35
  • Мнения: 1 384
Ох бях озверяла  Shocked като се прибрах, въпреки че яйцата ги ядох в 14.30  Sad
Деня още не го броя за минал и издържан, защото съм още гладна  #Cussing out и не знам как ще издържа, НО  ЩЕ УСПЕЯ все някак си  Rolling Eyes
Утре с нови сили ще споделя  Peace
А останалите наистина се покриха нейде ... Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 169
Ох бях озверяла  Shocked като се прибрах, въпреки че яйцата ги ядох в 14.30  Sad
Деня още не го броя за минал и издържан, защото съм още гладна  #Cussing out и не знам как ще издържа, НО  ЩЕ УСПЕЯ все някак си  Rolling Eyes
Утре с нови сили ще споделя  Peace
А останалите наистина се покриха нейде ... Simple Smile

Радвам се че за сега държиш овен да те поздравя друго не виждам  smile3501
И аз бях така първите два дена ама сега не чувствам глад  Grinning
Дай време на организма да свикне ще видиш че след някой друг час няма и да се сещаш за храна  Hug

# 37
  • Мнения: 1 384
Няма как ТРАЙ БАБО ЗА ХУБОСТ  newsm62
Ще стискаме зъби!  Wink
Ще бъде чудесно, ако устискам целия цикъл от 2 седмици  Rolling Eyes Дано само не се стигне до там, че да няма повече Великден за мен   Sick Joy
Добре, че си ти, GlaDneSS ,да пишеш, че да даваш сили  Hug Сам е по-трудно  spoko Ти реши ли колко време ще я караш?  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 169
Няма как ТРАЙ БАБО ЗА ХУБОСТ  newsm62
Ще стискаме зъби!  Wink
Ще бъде чудесно, ако устискам целия цикъл от 2 седмици  Rolling Eyes Дано само не се стигне до там, че да няма повече Великден за мен   Sick Joy
Добре, че си ти, GlaDneSS ,да пишеш, че да даваш сили  Hug Сам е по-трудно  spoko Ти реши ли колко време ще я караш?  newsm78

Да наистина е трудно когато я правиш сам така се подкрепяме взаимно
Поради тази причина направих и темата
Мисля да изкарам 2-те седмици после ще почина 2-3 дена и още 1-2 седмица зависи от резултатите
А сега отивам да ям специалитета на заведението Яйца  Crazy

# 39
  • Мнения: 79
здравейте момичета Laughing
И аз съм на линия от днес!
сутринта пих 1 кафе с няколко капки млекце Embarassed /но винаги си го пия така/. след това хапнах 1/2 грейпфрут и 1 мандаринка, на обяд /малко в страни от менюто/ хапнах салата от моркови с лимон /около 150 гр./ и 1 парче пил. филе  Embarassed  и 2 яйчени белтъка........ ето сега изядох и вечерята си няколко парченца червено цвекло на салатка, но само с лимонче Laughing за целия ден имам изпити още 3 кафета и около 2 литра вода......
Това беше моят 1-ви ден, и сега ако ми се прияде и не мога да устискам мисля да хапна 1 мандаринка, но това е само в краен случай:)

# 40
  • Мнения: 1 384
здравейте момичета Laughing
И аз съм на линия от днес!
сутринта пих 1 кафе с няколко капки млекце Embarassed /но винаги си го пия така/. след това хапнах 1/2 грейпфрут и 1 мандаринка, на обяд /малко в страни от менюто/ хапнах салата от моркови с лимон /около 150 гр./ и 1 парче пил. филе  Embarassed  и 2 яйчени белтъка........ ето сега изядох и вечерята си няколко парченца червено цвекло на салатка, но само с лимонче Laughing за целия ден имам изпити още 3 кафета и около 2 литра вода......
Това беше моят 1-ви ден, и сега ако ми се прияде и не мога да устискам мисля да хапна 1 мандаринка, но това е само в краен случай:)
Браво, не сме само двете с GlaDneSS   bouquet
А за кафето и аз го пия с мляко, както вече споменах  Blush и днес съм на 2  Embarassed - сутрешно и едно следобедно иначе др. не съм яла или пила  Laughing

# 41
  • Мнения: 79
Браво, не сме само двете с GlaDneSS   bouquet
А за кафето и аз го пия с мляко, както вече споменах  Blush и днес съм на 2  Embarassed - сутрешно и едно следобедно иначе др. не съм яла или пила  Laughing
[/quote]
Браво и на теб:) Поздрвления от мен за вси4ки "4удни Японки:)"

# 42
  • Мнения: 143
Здравейте!
Не унивайте, ще издържим, днес ми е първи ден, за обяд двете яйчица хапнах с един обелен домат много бавно и славно, след което не чувствах глад, сега за вечеря пийнах чаша бяло вино с едно парченце телешки салам.Знам, че не е точно по диетата, но ми е добре и продължавам утре пак така, само дето имам намерение утре вечерята да бъде чай с мед.Да видим...какво ще стане.В сряда ще ходя на пилатес, в петък на сауна и така мисля да се заема по-сериозно със себе си.Желая Ви успех на всички, малко повече воля ни трябва и когато Ви се хапва си спомнете как добре изглеждаше вашата приятелка или позната на последното парти и как вие си казахте, че ще станете дори по-добре от нея или си пуснете малко фолк силно и се загледайте, няма начин после да ви се яде!!! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 384
jelanie, благодаря за съветите  Wink   bouquet
Момичета, утре май ще го карате без мен Embarassed, сега видях Лунната и се записах  Whistling
Но от сряда продължавам  ръка за ръка с вас  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 169
Здравейте:hug:
crazy_tikva няма лошо ние ще си те чакаме   bouquet
jelanie браво само така, но се постарай да спазваш по-стриктно диетата или най-добре виж дали ще има резултат ако има продължавай така  Hug. Едно въпросче към теб. Колко струва посещението на сауна? И има ли някакъв ефект?
borjna ами супер се справяш само където почти няма общо с диетата това което си хапнала  Thinking но знаеш ли важно е желанието.
Момичета пожелавам на всички успех и много добри резултати   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт