Кичури-как?

  • 3 871
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Как да си направя кичури в къщи/пархидрол или нещо друго/? newsm78 Помагайте baby_neutral

# 1
  • Мнения: 750
Не експериментирай-отиди на в салон да те направят,как така в къщи ще си ги правиш newsm78

# 2
  • Мнения: 338
Страх ме е да не ми изгорят косата,че и без друго ми е много суха.

# 3
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Супра.Син или зелен прах.Български.
Многократно съм правила и стават бели.

# 4
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Страх ме е да не ми изгорят косата,че и без друго ми е много суха.

По-скоро ти ще си я изгориш Sad, все пак на фризьорите това им е работата и повече знаят как да правят кичури Wink

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Не си прави експерименти Peace.Има толкова хубави салони,които работят с професионални продукти.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
 Сега съм с кичури, направени с Блондор, гръцки, син прах. И станаха много добре. Доволна съм! И не ми изгори косата! Peace

# 7
  • Мнения: 2 849
Отиди в салон да те поглезят .Аз бих отишла ,за да ме направят и да съм спокойна ,че ще стане добре .Там знаят какво и колко да забъркат и колко да стоиш намазана . Peace

# 8
  • Мнения: 136
Във всеки щанд за козметика се предлагат различни продукти за правене на кичури в домашни условия.Може да бъде блонд на прах със или без синя/лилава точка.Mоже да е във вид на течен  гел,или пулверизатор.Варианти има много.Не питай,кой какво е ползвал,защото ефектът от  различните продукти  е според типа коса,и при всеки има различен резултат.Ако на някой не му е изгоряла косата,не значи,че и при теб ще е така.Отиди на място в магазин,чети надписите или питай продавачката стига да е достатъчно компетентна...
Варианта за перхидрол+ крем за бръснене и т.н е от времето,когато пазара беше доста беден от към на продукти.Забрави за него,равносилен е на това да си подпалиш косата с клечка кибрит.
Ако сега не знаеш какъв продукт ти трябва,после няма да знаеш и как точно се правят кичурите,защото и техниката им е според типа коса и прическа.Не експериментирай с главата си. Важен орган е за самочувствието. Най-добрият вариант е фризьор.


Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 00:13 от KpoTka DuBa KoTka

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
На твое място не бих експериментирала.  Naughty Ако някой може да навреди на косата ти, това по-скоро си ти. Можеш да си направиш сериозна беля, така че по-добре посети фриз. салон - там си знаят работата.

# 10
  • Smallville
  • Мнения: 994
Страх ме е да не ми изгорят косата,че и без друго ми е много суха.

По-скоро ти ще си я изгориш Sad, все пак на фризьорите това им е работата и повече знаят как да правят кичури Wink
Подкрепям Peace

# 11
  • Мнения: 5 362
Страх ме е да не ми изгорят косата,че и без друго ми е много суха.
Не се излагай,как ще ти изгорят косата?!? Shocked
Недей си прави експерименти с косата си,вероятността да си я изгориш сама е много по-голяма,отколкото в някой салон.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 870
аз във повечето случаи си правя кичурите сама.Вземаш си комплект шапка със четка и пръчицата за вадене на кичури и на Чифели прахчето и става супер Peace

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Страх ме е да не ми изгорят косата,че и без друго ми е много суха.

По-скоро ти ще си я изгориш Sad, все пак на фризьорите това им е работата и повече знаят как да правят кичури Wink
Peace

# 14
  • Мнения: 2 897
Страх ме е да не ми изгорят косата,че и без друго ми е много суха.

По-скоро ти ще си я изгориш Sad, все пак на фризьорите това им е работата и повече знаят как да правят кичури Wink
Peace

Общи условия

Активация на акаунт