Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мами посъветвайте ме какво е практично и необходимо за изписване на зимно( декемврийско бебе) ?
Гледам по магазините, то гащи, тениски, отгоре по 3 ката дрехи...неоходимо ли е всичко това или е достатъчно боди с дълъг ръкав, топли дрешки отгоре, шапцица, топло одеалце и топла кола?
Цитирай

Павликени

Peace Това ти е достатъчно. Ние така се прибрахме преди около 2год. февруари месец.
Цитирай

USA

Достатъчно е: боди с къс ръкав, блузка с дълъг, панталонки, чорапки, шапка и одеалце
Цитирай

Напълно е достатъчно.
Цитирай

Старата столица

Ами да,това което си изброила е напълно достатъчно Peace
Цитирай

Това което си писала в поста си  е на пълно достатъчно .
Цитирай

София-Ливан

напълно достатъчно,
Цитирай

И според мен е достатъчно.
Цитирай

Велико Търново

Достатъчно Peace!
Цитирай

София, Младост 2

Дребната я изписахме с тънко памучно боди, леко ватирана памучна рокличка и термо-чорапогащник (началото на декември). Памучна шапчица и бебешка торба отгоре и това беше, даже никакви одеалца не сме ползвали.
Цитирай

Някъде на път....

Това което си писала в поста си  е на пълно достатъчно .
Peace
Цитирай

И аз бих го облякла както ти си описала- боди, блузка и ританки, жилетка/ поларче, шапка и одеяло и ... бегом в колата, ако има вятър, сняг и т.н.
Имай предвид, че акушерката, която облича бебето при изписването, не винаги слага всички приготвени дрехи. За нашето изписване бабите ми донесоха една огромна торба с приготвените от мен дрехи за бебо + по тяхна преценка, за всеки случай да има. Laughing Докато аз се преобличах и слушах напътствията за пъпчето, епикриза на бебо и т.н. другата акушерка беше облякла малкото, като си беше подбрала дрешки от торбата.

Цитирай

Перник

Това, което си изброила е достатъчно!Успех и леко раждане!
Цитирай

Sofia

На мен също ми предстои през декември и аз се чудех какво и как.Много се радвам за тази тема.
Харесах едно комплекче-камизолка + гащички,памучно боди и плътно подплатено  гащеризонче с якенце,шапка и ръкавички.Всичко това за 32лв.,но според мен камизолката и гащите за напълно излишни.Сигурно ще ми трябва някакво одеалце!Чудя се дали да не му взема от тези чувалчета,които после стават на одеалце?!Маи-много стана,какво ще кажете
Цитирай

Ами да,това което си изброила е напълно достатъчно Peace
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.