Каква настилка в домашен фитнес

  • 2 712
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
В новата къща имаме помещение за фитнес и се чудех коя е най-подходящата настилка. Ламинат и теракот няма да са подходящи, защото ще се повредят ако се изтърве тежест. Не ми се иска да е мокет, заради трудната поддръжка. Може би някакъв балатум?

# 1
  • Мнения: 619
Моят фитнес е само от два уреда ,колело и пътека.Те си седят на едно място ,пода ми е с дебел мокет,
не се цапа,не се застоявам много много там. Wink.


# 2
  • Мнения: 6 155
Има едни гумени настилки, които са си за фитнес. Не знам как се казват, обаче. Confused Провери в спортните магазини... мисля, че там съм виждала.

# 3
  • Мнения: 8 917
Има едни гумени настилки, които са си за фитнес. Не знам как се казват, обаче. Confused Провери в спортните магазини... мисля, че там съм виждала.

Подобни настилки слагат и на детските площадки, например в ОМВ Peace

# 4
  • Мнения: 463
И аз имам тази дилема:) Но аз ще правя комбинирана зала за балет,бокс и няколко уреда

# 5
  • Мнения: 463
Роси колко е голямо помещението ?

# 6
  • Мнения: 924
Ами помещението е 28кв.м. В единия край слагам сауна 2м на 1,5м....25кв.м остават за фитнеса. Не съм виждала такава големина настилки в спортните магазини  newsm78 Тези в детските кътове май са като дебел балатум?
Монка, помещението за балет и бокс в къща ли е?
Ние слагаме и голяма боксова круша, но не съм мислила за "оформолението" й.

# 7
  • Мнения: 463
Да в къща е и е 40кв.м ще мога да си правя пируети на спокойствие:)) боксова круша ако може на everlast си вземи голяма и малка-бърза .За оформлението оставям на мъжа ми той е боксьора.И аз мислех за сауна да сложим и се чудех колко ли място заема.Мислех си да сложа такива шкафчета за обличане случайно имам едни метални ще ги боядисам в нещо свежо и ще грейнат.А за настилка ще потърся и аз от гумената за някакъв участък където стоят дъмбелите поне .а по принцип си мисля за такава като в залите за танци не паркет ами едни по дълги елементи незнам как се казват мисля и в дома да сложа такава вместо паркет ще си избера и цвят в който да я боядисам и яхтен лак отгоре и готово!

# 8
  • Мнения: 924
Everlast е, вече съм я подарила на мъжа ми, заедно с всичките и аксесоари. Само чака да й дойде времето за закачане  Wink Малка не съм му взела. Не е казал да иска:)
Сауната ни е от тук: http://www-bg.aquatec-bg.com/?81&02&96186 Хубавото е, че може да си поръчаш какъвто размер ти хареса. Само трябва да знаеш, че печките са на 3 фазен ток.
Идеята с лахтен лак е добра, но май ще се напука от тежести?
Мен не ме бива в пируетите, така че ще се огранича с фитнес уреди Simple Smile

П.С. От чист интерес...балерина ли си   Flutter

# 9
  • Мнения: 463
Цитат
Everlast е, вече съм я подарила на мъжа ми
Mr. Green
Цитат
От чист интерес...балерина ли си
Не- ходя на модерен балет от скоро:)

# 10
  • Мнения: 924
Супер  newsm10
Може да пуснеш снимки как е станало като е готово. Ще ми бъде интересно, защото май имаме подобна цел. Само дето аз няма да балеринствам  Wink

# 11
  • Мнения: 463
Ще пусна снимки със сигурностс подробно обяснение , но догодина по това време Mr. Greenоще е само на чертеж

# 12
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
В Домко продават специални настилки за фитнес зали.

# 13
  • Мнения: 22 751
Моят е въху ламиниран паркет.А що се отмнася до сауните-има малки такива,за 2=ма,както и комбинирани душ-кабина и сауна в едно.Много са готини и практични.

# 14
  • Мнения: 463
Цитат
за 2=ма,както и комбинирани душ-кабина и сауна в едно
Дай малко повече инфо за тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт