Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ноем. 2006, 09:28 ч.

За замразената кърма!

• 448
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
В началото след раждането ми оставаше доста кърма,нали бебо тогава яде по-малко,и аз замразявах.Сега два пъти ми се наложи да пропускам часовете за хранене и оставях на свекито замразена кърма да го храни.Бебо отказал да я приеме,а по принцип е много лаком и не е отказвал до сега папане.Първо си помислих че е от шишето,защото така е свикнал да се кърмим,че дори и вода отказва,много рядко пие и то след като преди това няколко минути си опознава биберона,не иска и залъгалка,пробвах каучукова и силиконова,но много рядко приема силиконовата.Та да стигна до въпроса ми към вас:мислите ли че млякото е променило вкуса си или някъде другаде се крие проблема?

# 1
При моята дъщеря имаше същия проблем - оставях кърма и размразена и "прясно изцедена", но тя категорично отказваше. За себе си стигнах до извода, че тя просто не иска да я пие от шише, т.е. че проблемът е в шишето, а не във вкуса на кърмата. Незнам дали при вас е същото положението. Успех!  Hug

# 2
  • там където ме зове сърцето!!!
Пробвала ли си да му дадеш кърмата с лъжичка?

# 3
  • Pleven/Sofia
ДА и аз мисля ,че проблема е в шишето. Явно найобича да папа от мама . Успех!  bouquet

# 4
Мисля ,че проблемът ви е в това ,че не иска шише.... newsm78

# 5
  • София
И аз мисля, че в шишето е проблема, защото и аз давам на бебка понякога замразена кърма и съм я пробвала на вкус не е променен.Но бебка в началото, говоря за първите дни, също не искаше биберон, но леко по леко я свикнах, защото нашата педиатърка каза, че не е лошо иначе може да си смуче пръстите и сега няма проблеми с шишето когато се наложи.Пробвай леко по леко, ако ти се налага разбира се, да я приучиш към шишето чрез вода или чай, за да не хабиш кърма.Успех!

# 6
  • Sf
Мисля ,че проблемът ви е в това ,че не иска шише.... newsm78
И аз така мисля.

# 7
Първо си помислих че е от шишето,защото така е свикнал да се кърмим,че дори и вода отказва,много рядко пие и то след като преди това няколко минути си опознава биберона,не иска и залъгалка,пробвах каучукова и силиконова,но много рядко приема силиконовата.Та да стигна до въпроса ми към вас:мислите ли че млякото е променило вкуса си или някъде другаде се крие проблема?
Първото, което си си помислила е вярно. Кърмата не си променя вкуса при замръзяване. Може да има претенции към температурата на кърмата. А най-вероятно не знае какво да прави с биберона на шишето. В сученето от мама и от шише има разлика!
Тъй като гледам, че бебчето ти е на 2 месеца - не му давай залъгалки, освен ако не е наложително. Аз така си докарах проблем та както не искаше биба, така после не искаше цица, мойта разбойничка.

# 8
  • Madrid
Първо си помислих че е от шишето,защото така е свикнал да се кърмим,че дори и вода отказва,много рядко пие и то след като преди това няколко минути си опознава биберона,не иска и залъгалка,пробвах каучукова и силиконова,но много рядко приема силиконовата.Та да стигна до въпроса ми към вас:мислите ли че млякото е променило вкуса си или някъде другаде се крие проблема?
Първото, което си си помислила е вярно. Кърмата не си променя вкуса при замръзяване. Може да има претенции към температурата на кърмата.
Променя си вкуса,пробвала ли си,на мен ми е доста гадна! SickИначе запазва ценните си вещества,да но мисля,че проблема е в шишето определено и при нас беше така! Peace

# 9
  • София
В шишето е.На 2 месеца и моето момиче ми отказа така кърма.Изхвърлих доста до като се усетя какъв е проблема EmbarassedИ сега не пие от шише, но какво да се прави  ConfusedНе знам какво да те посъветвам.Аз сега не мога да мръдна без нея никъде . Rolling Eyes

# 10
  • София
Благодаря ви за отговорите!Мислех да хвърля кърмата,която е във фризера,но ще пробвам с лъжичка да я дам.В събота ще се наложи да отсъствам на едно от храненията и ще видим дали ще я приеме с лъжичка.

# 11
  • Провадия-Силистра
Аз също давам замразена карма но нямам никакви провлеми защото моята дъщеря си пие от шише без проблем,според мег зависи от детето.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт