Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ноем. 2006, 16:25 ч.

Ламинат "индианска пътечка"

• 972
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
Който скоро е разглеждал ламинати, знае за какво говоря. Едно такова шарено, преплетени кафяви шарки с бежови, светли и жълтеникави. На малка дъска изглежда интересно и красиво. Но на цял под newsm78 Дали ще е много шаренийка Thinking И ако си направя такъв под какви мебели ще трябва да сложа - светли или тъмни?Как влияе оптически според вас пъстър под на цялостното впечатление от стаята?
Опитвам се да намеря и снимки,но засега не успявам Confused

# 1
  • In The Middle Of Nowhere......
Знам за какво говориш, тъй като съм от този бранш.....Определено това е "крясъка" в най-новите модни тенденции......А какви мебели - може и светли, може и тъмни и не е гадно като е на цял под, напротив много е ефектно....... Peace

# 2
  • Варна
Дайте фотос да видя какво е туй животно, моля?  newsm78

# 3
  • Sofia
Лятото ги гледах в Спейс паркети-те.Много интересно изглежда, но смятам, че и мебелите трябва да са много стилни.По скоро тъмни, но и доста изчистени.
Да няма килими, и много други неща, които ще натоварват окото.Представям си го като в списание Моят дом- някой дизарнейски апартамент Sunglasses

# 4
  • София
И на мене много ми харесва Heart Eyes Но притесненията ми са, че антрето ни е слято с дневната - няма врата, едно помещение са все едно. Съответно ще сложа и в антрето същия ламинат, като в дневната. Става едно голямо шарено помещение Crazy Притеснявам се да не стане натруфено, макар че и аз смятам да сложа супер изчистена линия мебели - такива хресваме по принцип. Другото, което донякъде ме озадачава и не мога да си го представя, е как ще кореспондира с цвета на кухненския бокс, който е в ъгъла на същото това голямо помещение. За него сме решили да е в бордо/шкафовете/ и сиво/уредите и гърба на кухнята/. Нещо ми е трудно да го "видя" в главата си дали подхожда такъв под на бордо Thinking
Абе голям зор ми е да измисля цвят за ламината, който хем да отива на бордо и сиво, хем на тъмнокафявите ни врати/ сложи ги строителя, ние нямахме думата за цвета, но са красиви и не искам да ги сменям/. Ако имате някакви други идеи, ще ми много приятно да ги прочета Hug

Сега ми хрумна, че може да се откажа от бордото и да си направя шкафове в жълто. Така май ще си отива повече Thinking Но от сивите уреди не се отказвам Naughty Много повече ми харесват от белите...

# 5
  • при моите любими
Ние си сложихме точно такъв паркет, но е в едната спалня и не е такава голяма площ, но на мен много ми харесва. Стените са бледо жълти и контрастират много добре, за мебели не знам, но мисля да сложе по светли, но още не съм решила , стаята стои все още празна. А в интерес на истината видях такъв нареден паркет в Айко на Околовръсното. На втория етаж където излагат мебелите има изложена всекидневна и под нея бяха сложили точно такъв паркет, ако имаш път натам може да видиш, а сега като го пиша това се сещам, че май мебелите бяха тъмни, но аз се загледах в паркета и не помня много добре

# 6
Ето как изглежда индианската пътечка Peace

Белинда въобще недей се притеснява......спрямо това което описваш, мисля че ще стане много красиво и изтънчено......  bouquet

Лятото ги гледах в Спейс паркети-те.Много интересно изглежда, но смятам, че и мебелите трябва да са много стилни.По скоро тъмни, но и доста изчистени.
Да няма килими, и много други неща, които ще натоварват окото.Представям си го като в списание Моят дом- някой дизарнейски апартамент Sunglasses

Ако и мебелите са тъмни няма ли да стане много тъмно ?! Crazy

# 7
Сега ако кажете и каква му е цената на това чудо...цена няма да имате!  bouquet

А дали се намита в по-светли от показаните нюанси.... newsm78

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 00:22 от sunshine3

# 8
  • Балчик-Сливен
Определено светли мебели,паркета те "задължава" да изчистиш помещението от много цветове.
Друг вариант е да направиш контраст-мебели и едната стена в цвят,който избереш,останалото в по-топлата гама-някои от цветовете на паркета.
Трети вариант-кухня-жълто,мебелите в трапезария и хол -същата гама и пак един контрастен цвят,който ще е цветно петно и който ще е цвят и на всички аксесоари в стаята-при мен този цвят е син и оттам  малкото кръгло килимче пред бледожълтата гарнитура и всички вазички,пясъчни часовници и т.н са сини.А метала в стаята избираш сребро и инокс,заради сивото в кухнята Wink

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 05:42 от Blue Rose

# 9
  • София
Цената му е абсолютно същата като на другите ламинати от същия клас. Само шарката е особена. Конкретно този, който аз гледах, в магазина на Стамболийски, беше клас 32, 8 мм, с 2 мм подложка и монтаж - 22 лева.

# 10
  • София
И аз съм на вълна ламинат,ама не бях го виждала този!Май трябва да се разходя до магазина на Стамболийски.
Не е лош като идея,обаче ми се струва малко тъмничък.Като го гледам на снимката май мебелите не трябва да са много тъмни, че "схлупено" ще стане в помещението /мое мнение/.

# 11
  • София
Не е лош като идея,обаче ми се струва малко тъмничък.
В действителност е мааалко по-светъл от на снимката. Мен ме вдъхновява шаренийката Laughing

# 12

А дали се намита в по-светли от показаните нюанси.... newsm78

Ето тук Peace
по-светлия варинат на индианската пътечка, само че разликата е голяма, защото на хартията самите паркетини са наредени напречно на дъската....изглежда точно като познатия на повечето хора "индустриален паркет" или "стабилет"....  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт