Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Това са 2 колички тип"чадър",които се съединяват с 2 метални планки с винт и стават като обща количка.Удобството е това,че разделени се събират в асансьор и могат да се бутат от 2 души.Ако майката е сама на разхадка завива приспособленията пред входа и тръгва.Знаете за неудобството да се качва и сваля двойна количка по етажите.Цена 60лв.Заинтерисованите могат да оставят координати на лични бележки.
Цитирай
zdrawej, mnogo primamliwo zwu4i.....kak moga da se swurja s teb? mnogo sum zainteresowana
Цитирай

Антверпен

Може ли само за информация да качиш снимка на количката в по-близък план. Да се ориентирам навреме за лятото. newsm78
Цитирай

обикновенни летни колички една до друга и съединени
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=2375
нещо подобно, разбира се има и по-евтини. и аз взех 2 такива, само нямам още механизъм да ги държи заедно  Confused
Цитирай

Варна

Понеже нямам снимка , количките са на приятелката ми, вижте линка по горе само сенника е  като на зимна количка.Ще Ви пратя телефона на лични ако някой желае.

Jump  намери някой технически грамотен да ти направи такова приспособление за закрепване и си готова за лятото!
Цитирай

той мъж ми може да го направи, но трябва да го види  Rolling Eyes иначе ще го мисли 1 година и то вече няма да ми трябва  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.