AVON само за представители - IV

  • 12 017
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 914
Еее, аз сега започвам, има време да ме премятат Simple Smile
Хм, а те взимат ли процент някакъв от нашите продажби?

То аз се чудя дали има смисъл цялата работа- половин месец поне се занимавам и накрая я има, я няма печалба 25 лв. Rolling Eyes Ясно е, че в началото имам и малко клиенти, но това е друг въпрос Simple Smile
Не знам дали е уместно да питам, колко изкарвате вие на кампания горе- долу?  Embarassed

Копирам и въпросите си от другата тема:


А някой може ли да ми каже чантите дали се включваха в общия процент,че аз не си спомням? Rolling Eyes

Да формират процент, но са на 15%.. Бижутата не формират!

Е "ЧУДЕСНО" просто! Никой не се е сетил да ми каже преди да пусна поръчката и процентът ми спадна  Cry Тези неща къде ги има написани, за да си ги поискам? Или ако може вие да ми кажете? То се е видяло, че сам ако не питаш, няма и да разбереш  Close


Нещата ги имаше по разни брошури вмомента, в който влязоха във сила. Нямам си представа дали ги има някъде систематизирани... Но можешда питаш за всичко но в другата ни темичка, за представители, да не разводняваме темата тук.. че без това....

# 76
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
bebsun , нищо не изкарвам, всичко ми отива в продукти за лично ползване Joy! Но поне те ми излизат без пари Peace. Иначе средната ми поръчка е около 200 лв., но понеже вече всичко е с различна отстъпка, не мога да кажа колко ми "остават" Thinking.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 914
но понеже вече всичко е с различна отстъпка, не мога да кажа колко ми "остават" Thinking.

Ааа, да не би това да е така наречената "фиксирана отстъпка", която чух последния път?  newsm78
И не може така да не се знае, особено аз каквато съм стриктна в сметките Simple Smile

Хехе, а точно преди малко заключих, че ако не си добър в математиката- нямаш шанс да определиш нищо. То прибавях, изваждах, различни проценти, ала бала  Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 5 828
bebsun, продуктите, които са на фиксиран процент - пише ги в панорамите винаги, а в бланката за поръчки /по-точно в приложението към бланката, където са дадени мострите/ всеки път пише кои продукти не влизат във формирането на процента, чети внимателно   Peace
Ако искаш ще ти го препиша.

# 79
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Може ли да ми кажете какво се изисква от координаторката ми, за да знам на какво имам право? Вече пропусна да ми съобщи 1 важно нещо!  Close
Хич не знам и аз какво се очаква от нея newsm78.... Моята за нищо не ми се обажда, нищо не ми съобщава Tired, за сметка на това аз й звъня за щяло и нещяло hahaha.

 Joy Joy Joy Това ме развесели...... аз не изпитвам желание да й звъня на моята пък....  ама ти що така я тормозиш таз жена, недей така.. ние сме насреща ти. Питай нас!!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз тази панорама и приложение за новата кампания ги нямам.  Close
Ще си ги поискам на 6 и после ще питам пак, ако има проблем някакъв.

Благодаря ви, страхотни сте  Hug

И още 1 въпрос-  какво е "нетна оферта".
В миналото приложение пише, че продуктите в нетна оферта не се включва т в определянето на процента. Thinking

# 81
  • София
  • Мнения: 5 828
Нетната оферта е допълнителна листовка с продукти изпаднали от каталозите, на разпродажба един вид, обаче са на нетни цени и вероятно заради това не влизат в определянето на процента.
 

# 82
  • Мнения: 1 354
Продуктите на нетни цени участват в сформирането на ниво.Тоест ако имаш 180лв. общо си на 25 процента,въпреки че може 80лв. от тях да бъдат нетни продукти.Но от самите продукти не взимаш процент.Ох....незнам дали ме разбра?Искам да кажа че нетната оферта сформира ниво за отстъпка,но не получаваш от нетните процент.Ако някой ме разбра да ми пише  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 5 828
нещо си се объркала, нетните продукти не влизат във формирането на процента, пише го на приложението към бланката за поръчки, влизат само мострите, демотата и лого продуктите  Peace

# 84
  • Мнения: 1 354
ДОБЪР ВЕЧЕЕЕЕЕР!  Hug  Peace   bouquet

# 85
  • Мнения: 1 354
Вземи една нетна оферта и виж какво пише най-отдолу : "Цените на продуктите са нетни,т.е. за тях не важи отстъпка" Това и аз го казах,НО участват в сформирането на ниво (процент) към въпросната поръчка.Това е същото като с бижутата.Отвори сега и една Панорама (4 страница,в дясно където пише "полезна информация"  каталог:01/07 ) Там където пише 15% отстъпка.С малък шрифт пише: "Продуктите от серията АВОН срещу рака на гърдата" не подлежат на отстъпка,но се включват към общата стойност на поръчката ви." Тоест оформят ниво.

Я ги погледни тия места в нетната и в Панорамата да видим дали съм те убедила  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 5 828
говоря за продуктите от Нетната оферта и приключвам спора  Peace

# 87
  • Мнения: 1 354
хаха ама аз не споря:) Просто онзи ден със зоналната си говорихме и то точна за това,защото не бях твърде наясно по този въпрос и тя ми ги обясни тези неща Simple Smile да и аз говоря за нетните продукти

 Joy  Joy  Joy

Защо ли не мога да си намеря общ език с никой?!  Thinking

# 88
  • София
  • Мнения: 1 914
Не знам какво пише в самата нетна оферта или в панорамата, защото нямам такива "екстри". Twisted Evil Засега. Но по- горе казах какво пише в приложението към бланка за поръчки за 13/2006 "Цените на продуктите в НЕТНА ОФЕТА също са нетни, но НЕ се включват при определяне процента на отстъпката!"

Съвсем се обърках. Какво е това противоречие в написаното в нетна оферта и в приложението.  Sick

# 89
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това го преписвам от Приложение към бланката за поръчки-кампания 1/2007:

ЗАБЕЛЕЖКА: Цените на мострите, Демо и Лого продуктите, инструментите за работа и обучениата са НЕТНИ, тоест за тях не важи отстъпка, но те се включват при определяне процента на вашата отстъпка! Ценити на продуктите в НЕТНАТА ОФЕРТА също са нетни, но НЕ се включват при определяне процента на отстъпката!
Одеса, не е лошо да помоиш зоналната си да ти обясни още веднъж Peace
бебсън, няма противоречие, просто е малко объркано Wink

Общи условия

Активация на акаунт