Народни танци като спорт - къде?

  • 90 844
  • 274
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте.
Изчетох темата и се порових в дадените линкове.
От София съм и искам да се запиша на народни танци. Но все попадам на такива клубове, на които тренировки има събота и неделя  Sad а мен не ме устройва. А и много късните часове също  ooooh!
Ако някой ходи някъде в района на Дианабад, Дървеница, Мусагеница, Студ. град, Младост... или около метрото - моля да сподели мнение  Praynig

Здравей,

народни танци има във ВИАС, до метростанция стадион Васил Левски. http://www.facebook.com/pages/Tancova-formacia-BLGARSKI-OGN/73747530931?v=info

Всеки момент е подходящ за започване на танци. Има група за начинаещи!

# 121
  • Мнения: 23
Вuки в танцов клуб Вито хоро към читалище Витоша започва нова група от първи Февруари. Освен за начинаещи има и група за напреднали.  За повече информация http://www.ansambalsofia6.com/5-Контакти.html

# 122
  • софия
  • Мнения: 290
Вuки в танцов клуб Вито хоро към читалище Витоша започва нова група от първи Февруари. Освен за начинаещи има и група за напреднали.  За повече информация http://www.ansambalsofia6.com/5-Контакти.html
А ,   Zara A ,4е това е съвсем съвсем до нас Simple Smile . Много ти благодаря! Hug А колко парички е на посещение , знаеш ли?

# 123
  • Мнения: 23
В момента нямам идея колко лв. е на посещение, но има и месечни карти.

# 124
  • Мнения: 10
Момичета аз ходя на танци от няколко месеца в 123 СОУ което е в квартал "Красна поля" клубът се казва "МЕРА" денс и е много приятно. Супер готина атмосфера се създава и времето минава много бързо. Графика е понеделник, сряда и петък от 19:30 до 21:00 часа. Едно посещение е 5 лева.

# 125
  • Мнения: 122

Здравей,

народни танци има във ВИАС, до метростанция стадион Васил Левски. http://www.facebook.com/pages/Tancova-formacia-BLGARSKI-OGN/73747530931?v=info

Всеки момент е подходящ за започване на танци. Има група за начинаещи!
Петя, мерси  Peace
аз вече се записах в Гайтани и днес ще ходя за първи път - да видим какви ще са ми впечатленията. Аз гледах преди за някаква школа във Виас .. ама дали беше тази не помня  Crazy но не ми бяха удобни защото единия ден беше неделя - а аз почивните дни не мога да ходя. Та така - днес ще тропкам  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 9
Снощи бях за първи път на народни танци Simple Smile.Много ми хареса, но повечето хора ми се сториха много сложни и не знам дали ще успея да ги науча.

# 127
  • Мнения: 122
Снощи бях за първи път на народни танци Simple Smile.Много ми хареса, но повечето хора ми се сториха много сложни и не знам дали ще успея да ги науча.
а в каква група тренираш и къде?

# 128
  • Мнения: 241
а покрай парка Оборище /Заимов/ в София някой знае ли къде може да се ходи?

# 129
  • Мнения: 122
а покрай парка Оборище /Заимов/ в София някой знае ли къде може да се ходи?
Aз там ходих в лира денс клуб на латино танци. Имаха  и народни
Залата е се намира в парка "Заимов", ул.”Янко Сакъзов” No17, до сградата на "Централен куклен театър"
 Peace

# 130
  • Мнения: 241
а покрай парка Оборище /Заимов/ в София някой знае ли къде може да се ходи?
Aз там ходих в лира денс клуб на латино танци. Имаха  и народни
Залата е се намира в парка "Заимов", ул.”Янко Сакъзов” No17, до сградата на "Централен куклен театър"
 Peace
мерси , ще го имам предвид  bouquet

# 131
  • Мнения: 2
ето какво свърших:
тел.на Народно читалище "Отец Паисий"(бившето Маяковски)-Варна-318-850.
Народни танци има в понеделник и четвъртък от 18:30-19:30.Цена за посещение-5лв,които се заплащат непосредствено преди занятието.Първото надиграване ще се състои на 03.01.2011:)
Има и опция да се закупи месечна такса,но господинът, с който разговарях нямаше информация за цената й!
Дано съм била изчерпателна и полезна:) Hug Hug  bouquet


Тъй като смятам следващата седмица да посетя занятие в читалище "Отец Паисий", искал да попитам какво облекло трябва да си подготвя? Някой ми спомена за специални обувки за танци в зала... трябват ли такива или мога да си използвам примерно маратонки?  newsm78

# 132
  • Мнения: 33
За "Младост": Школа по Български народни хора и танци “Младост” (напиши в го в google.com и ще ти излязат контакти) в 10-то СОУ - ще има нова група от 20-ти януари.  Peace

ralej Благодаря много за информацията  Hug Довечера отивам, устройва ме идеално - понеделник и четвъртък от 19.20 часа в 10 СОУ (група за начинаещи). След репетицията ще докладвам. Като ученичка съм играла много народни танци...да видим как ще ми се отрази завръщането към детството 

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 17:35 от DEATHyEo

# 133
  • Мнения: 16
Народните танци са изключително подходящ начин  за спортуване, така и за преборване на стреса. За София - мога да препоръчам Фолклорика, аз ходя там, но за Варна - не мога да ти помогна. Успех!

# 134
  • Мнения: 97
Не разбрах кой пита за Варна?
Аз от днес започнах в МОЛ-Варна, за абсолютно начинаещи! Супер е Peace
Ако не науча хората, поне е страхотно кардио Peace

Общи условия

Активация на акаунт