Народни танци като спорт - къде?

  • 90 856
  • 274
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 356
дъщерята на Мистрал, как става записването и в какви срокове, запозната ли си?

според мен може да отидеш на место, но ето и телефон, 0889502744 – Диди (Вай Дудуле)

аз съм ходила преди години, и тя е много приятна, води-играе през цялото време, веднага ти запомня името, има лично отношение, ходят и на фестивали, и на кръчми

сега така се стече, че ми е далеч

# 256
  • Мнения: 4 303
Имаше тема нещо такова: двата ляв,двата десен хобито ни е народни танци?
Не мога да я открия.Моля някой да помогне.

# 257
# 258
  • Sofia
  • Мнения: 4 012
Здравейте аз съм нова тук но отдавна искам да ходя отново на народни танци. Бихте ли ми препоръчали група в района на България МОЛ за начинаещи - по възможност с занимания през уикенда.

# 259
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте,

Знаете ли народни танци в Света Троица (София, около бар Корнер)? Близо до бул. Христо Ботев до пресечката с бул. Сливница или до НДК?
Някой посещава ли народните танци в читалище Раковски в Света Троица? Четох в интернет, че са се провеждали такива, но на телефоните никой не отговаря.

# 260
  • София
  • Мнения: 792
 Писала съм по-назад в темата за тях. Ходила съм в читалище Раковски, сега ходя в Надежда. Репетицията е от 18ч. до 19и30ч.

# 261
  • Мнения: 4 303
Може ли да споделите как протичат заниманията ви?

# 262
  • София
  • Мнения: 89
Писала съм по-назад в темата за тях. Ходила съм в читалище Раковски, сега ходя в Надежда. Репетицията е от 18ч. до 19и30ч.

Благодаря, но аз по-скоро исках да знам име на танцовата група и/или телефона за връзка.

# 263
  • София
  • Мнения: 792
 Отдавна не съм ходила, но общо взето, показва се бавно стъпка по стъпка хоро и след това се играе бързо с мелодия. Вече по-напредналите играем и картини, затова ходя в Надежда. Ансамбълът се казва "Хоро", репетициите в читалището са всеки понеделник и четвъртък от 18ч.
 Иначе съм забелязала, че има танци в читалище Гоце Делчев (вторник и четвъртък), а също и в техникума.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Здравейте!
От години се каня да се запиша на народни танци,и сега вече съм го решила.
Ще се запиша!
Интересува ме в Бургас,къде има групи за начинаещи?
Има ли тук съфорумци,които да тренират някъде?
Събирам всякаква информация  Hug

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
Днес вече се записах на народни танци!
Страшно съм доволна!  Hug Crazy

# 266
  • София
  • Мнения: 318
Започнах и аз в група за начинаещи. Голяма подскачане пада....след първата репетиция имах ужааасна мускулна треска  Crazy  

Последна редакция: ср, 29 юни 2016, 13:30 от zina_

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 16 111
На мен вчера ми беше първата тренировка. Много съм доволна.
Ходя в ,,Чанове,, гр.Бургас.
Утре пак. Нямам търпение да настане време за танци.
От толкова години съм си мечтала да се запиша.....

# 268
  • София
  • Мнения: 34
Здравейте! Някой да има представа за група в "Дружба" или по линията на метрото в района? По възможност да е поне от 1-2 години, че вече съм танцувала 4, та за начинаещи ще ми е малко скучно newsm78

# 269
  • Мнения: 1 417
'Чановете' има и в Зоната на ул. Царибродска. Мисля че обаче групата за начинаещи започна Октомври, не съм ходила,но и аз се интересувам от нещо в района.

Общи условия

Активация на акаунт