Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Враца

Харесах си съдомиялна и готварска печка от тази марка.
След като попитах чичко Гугъл разбрах, че са немски.
Ако някой има впечатления моля да ги сподели
Цитирай

София

Много ми харесват и на мен. Каталогът им направо ми взе акъла Crazy Но и не са евтинки Wink
Цитирай

Враца

Тези са на доста приемлива цена
съдомиялната
печката
Цитирай

Wonderland

Сестра ми има такава пералня,много е доволна,вече 8 ма година я ползва безпроблемно.
Мисля си,че няма да сгрешиш ако заложиш на немското Peace.
Цитирай

София

Тези са на доста приемлива цена
Да, наистина. И са хубави. Аз в сайта им си харесах уреди за цялата кухня, но не знам защо половината не ги внасят. Май. Поне аз никъде не съм ги виждала Thinking
Ако решиш да си ги взимаш, питай непременно как стои въпросът с частите. Наскоро в една тема писах, че харесвам Блумберг и мисля да си купя такива уреди, а някой ме посъветва да не залагам на екзотични марки, защото трудно се намирали части и сервизи за тях. Какво им е екзотичното не Блумберг - не знам newsm78
Цитирай

имам позната с бяла техника на Блумберг и е изключително доволна,а относно частите не знам как стои въпроса. Rolling Eyes
Цитирай

Балчик

Аз имам горепосочената миялна машина, а също и още две мами от този форум я имат- обменях опит с тях преди да я купим. Машината е супер ! Мие перфектно, безшумна и икономична е. Но не се заблуждавайте- произвеждат се в Турция от  2002 г- Arcelik S.A. . Но съотношението цена- екстри е супер изгодно. За качество- надявам се да е добро, резервни части- ми Турция не е далече, мисля, че ще се намерят. Много ми хареса и готварска печка Бломберг, но моделът го няма в БГ.
http://www.blomberg.ru/RU/Corporation/History/?CHANNEL_GUID={1E5 … 00D-AC6BDB92EEE1}
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.