Код за защита на телефона

  • 6 261
  • 26
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Понякога ми се иска да го убия с правата лопата. #2gunfireМоя миличкия си сложил код за защита на тел.Никога не съм му ровила в телефона на този гъзльо.Какво да си мисля?Извинявайте мъже но така започват съмнениятя newsm78.Оффф така ми се иска да му крясна ама нали съм си актриса ще трая,само незнам до кога.

# 1
  • Мнения: 220
Като никога не си му ровила в телефона сега как разбра че е сложил код.  newsm78
И какво като го е сложил,може да го оставя без надзор и за това да е.
Я най добре го питай щото с тия съмнения голяма каша ще забъркаш,да знаеш.

# 2
  • Мнения: 1 451
Лиготии. Сложил си код. Е що да не си сложи. Като е на работа и си остави телефона на бюрото мислиш ли, че колегите не му го пипат. Има страшно любопитни хора, дето бъркат навсякъде, без да им е работа. Другото е, че всички мъже обичат техно играчките и да използват всички възможни опции и програми. И аз току си качвам нови неща на моя телефон, пробвам ги и след няколко дни ги махам като ми писнат. Имам си ICQ, Quick Office и т.н. Не, че ежедневно ми трябват.
А женските съмнения край нямат. Вие не знаете какво искате. Моята бившата ме проверява 7 години. Освен другите простотии дето предизвика с постоянната си подозрителност и проверки, ме научи и мен да правя проверки. Нямаш си на идея колко усилия ми костваше отучването от това. Да не говорим, че ми предизвика проблеми с друг човек.
Тъй, че спри да бъркаш на мъжа си нещата. Абсолютно гнусна история.

# 3
  • Мнения: 1 517
Ама вие с парцалите я изядохте, бе!!! Макар, че имате право до някъде  newsm78 . Ако много дълго време е нямал код и сега си слага - верно, причините може да са 1000, но една от тях наистина буди съмнение.
А ти мила, най-добре го питай в прав текст за какво иде реч. Без викове и крясъци (те са мой патент  Grinning ), простичко, човешки...даже му кажи и какво точно ти тежи на душичката. Това не значи, че ако има "нещо" той примерно няма да скрие от теб и да те метне. Но долу изказалите се мъже са абсолютно прави - гадно е да ровиш в нещата на съпруга си (иначе как ще знаеш, че си е сложил код  Wink ). От друга страна пък = проверка и хоп - става съмнейшън.
Аз гледам да се придържам към правилото: "С проверки непременно ще се хванем! По-добре да не се следим!"  Peace

П.П. Аз бих направила нещо подобно (да си сложа код напр.) не толкова ако имам да крия нещо, ами по-соро ако разбера, че без причина ми рови нещата и ме проверява  bowuu

# 4
  • Мнения: 3 569
'Фани му телефона па го удари у земята ...  rotfImbo

# 5
  • Мнения: 1 517
'Фани му телефона па го удари у земята ...  rotfImbo
hahaha Да, беее...после излишни пари от семейния бюджет за нов  Joy

офф:
Моя не пуши. Една вечер го пратих да ми купи цигари, иамхме гости. Донесе някакви гадни и аз в тоз момент се изказах, че не ги харесвам. Но не му връзвах кусур, че е купил такива. Той, обаче не ме разбра и побесня. И цигарите отидоха в камината  Joy После и аз побеснях и Чочко отиде да ми купи други.

# 6
  • Мнения: 260
Ами направи си код и на твоя телефон Peace

# 7
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
На красавците по-горе ще кажа че на душата телефона стои само в джоба и няма по принцип кой до му го гледа.Реших че нищо няма да го питам ,слагам си и аз код , той сам ще ме пита ''К'во е това?''.И друго аз наистина не ровя. Wink

# 8
  • Мнения: 155
Код за защита на телефона - много е съмнителна работата, да знаеш  newsm12

# 9
  • Мнения: 1 451
Код за защита на телефона - много е съмнителна работата, да знаеш  newsm12
Да, продължавай да и навиваш бушоните. Накрая и да няма нищо, ще има нещо.

# 10
  • Мнения: 155
Код за защита на телефона - много е съмнителна работата, да знаеш  newsm12
Да, продължавай да и навиваш бушоните. Накрая и да няма нищо, ще има нещо.

Човек винаги трябва да си има едно на ум  Naughty, пък може и нищо да няма  Hug, ама знае ли се... Grinning

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На всеки телефон, който съм имала, съм му слагала код за защита (ако реша да го продавам, я махам, разбира се  hahaha ), както и винаги съм сменяла ПИН кода на СИМ картата, ако идва с такъв, зададен предварително. Най-вече за лично удовлетворение, ако някой сръчен мургавелко реши да ме лиши от телефона ми, поне ще се затруди с ползването му.  Thinking
Иначе ако скъпия реши да види нещо в телефона ми, няма никакъв проблем да му го дам. Ако ти е любопитно защо го е сложил, просто го питай.
Много от въпросите, които ни притесняват,  и на които не намираме отговор, си имат много логичен такъв, просто зависи от гледната точка.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 001
... код за защита на тел.
Абе четох, ама не разбрах - какъв код?
Код за PIN е едно,
код при включване е друго,
ама код, за заключване на клавиатурата е мнооого изнервящо ... за ползвателя ... и определено не е за да се скрие инфо от половинката
Ако единия поиска GSM-ма на другия и втория откаже, то наистина има за какво да се съмнява човек ... ама това, че някой си заключва с код клавиатурата - ами или не ползва клавиатурата, или някой в службата му краде контактите ...
Телефонните указатели от GSM-ите и на двама ни са качени и на РС-то ... а SMS се трият ... та не разбрах за какво да гледам ...

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
... код за защита на тел.
Абе четох, ама не разбрах - какъв код?
Код за PIN е едно,
код при включване е друго,
ама код, за заключване на клавиатурата е мнооого изнервящо ... за ползвателя ... и определено не е за да се скрие инфо от половинката...........

Мисля, че се има предвид код при включване на телефона, така наречения секюрити код, който се иска и ако сложиш друга карта в телефона. А иначе чак код за заключване на клавиатурата не бях чувала да има, но с тези нови видове телефони може и аз нещо да не съм в час вече...  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 001
... код при включване на телефона ...
Той не пречи да си ровиш из нечий телефон.


... код за заключване на клавиатурата ...
Има и съм ползвал за да видя що за чудо е, но мнооого бързо се отказах. Повечето телефони имат "заключване на клавиатурата", но в случая "отключването" не става с два клавиша, а с код. Ако сега някой ми набара телефона, стига да  го държи винаги зареден, може да го ползва во веки веков. При заключена с код клавиатура може да го ползва само за резервни части  Wink


Общи условия

Активация на акаунт