Сенки SEVENTEEN

  • 1 717
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Онзи ден си взех такива еденични. Страхотни са!!!!! newsm10
Има богато разнообразие от цветове, на приемлива цена са (6,90лв.)и са със страхотно качество. Много съм доволна от тази марка!А вие?

# 1
  • Мнения: 35 949
да, мисля, че го казах в предишната тема за SEVENTEEN /тя не беше ли твоя пак?/ - страхотни са!

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз имам руж- много съм доволна, ползвам втори път вече.
Лакове съм ползвала- средна хубост са.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз имам сенки - ролка на Seventeen, много съм доволна от тях. Нанасят се лесно, имат страхотен блясък и са трайни.

# 4
  • Мнения: 3 453
И аз съм доволна Peace

# 5
От много време ползвам сенки на тази марка.Много съм доволна,меки са,лесно се нанасят и цветовете им са много свежи.

# 6
Най-яките сенки са едни черни, май 2 лева струваха. По-траен и як цвят прави само червилото ми.

# 7
  • Мнения: 2 897
От много време ползвам сенки на тази марка.Много съм доволна,меки са,лесно се нанасят и цветовете им са много свежи.

Ще взема да ги пробвам и аз най-накрая Thinking
Пробвала съм само лаковете и съм с добри впечатления Peace

# 8
и аз от доста време ползвам продукти на SEVENTEEN и съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 1 043
 Peaceи на мен ми харесват , доволна съм от гланца за устни

# 10
  • Мнения: 661
Аз си купих от новите им гланцове (09-apricot) и също съм много доволна. Изобщо имат доста хубави неща, а цените им са примливи. Спиралите ми се струва, че не са от най- добрите, но никога не съм ги пробвала така, че ...

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Любимите ми сенки са Севънтийн - перлено тъмнолилаво с оттенъци в бордо - става страхотен опушен грим. (черното ми е банално)

# 12
  • Мнения: 661
Любимите ми сенки са Севънтийн - перлено тъмнолилаво с оттенъци в бордо - става страхотен опушен грим. (черното ми е банално)
Кой номер са?На какви очи отиват най- много?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
196 Purple star са.
Моите очи са тъмнокафяви и ми отива.
На сини-сиви-зелени мисля, че ще е още по-хубаво!
Само на рижа коса не го виждам добре този цвят.

# 14
  • Мнения: 1 104
Аз сенките не съм ги пробвала, но имам червила и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт