Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета.
Само накратко да припомня лекувам си възпален яйчник. Преди две седмици ми приключи физиотерапията. Последния цикъл ми дойде  на 38-мия ден. Както се досещате имах закъснение. Мислех си, че може би е от многото антибиотици и от физиотерапията. На 38-мия ден, реших да си направя тест за бременност. И какво да видя!!! Видях една втора по-бледа черта. Направо се изумих и то защо?! Защото секс без презерватив правих чак на 30-тия ден, а през останалото време са пазех. Известно ми е,че преди М има + тест и М си идва на датата. Но при мен си имаше закъснение. На всичкото отгоре имах някаква странна, тъпа, натискаща болка в десния яйчник(той е здравия). Притесних се да не съм направила някаква извънматочна. Но вечерта този яйчник престана да ме стяга, болката ми изчезна и си ми дойде М. Какво беше всичко това незнам. И как се появи този +тест не знам. Преди година когато правех опити засичах овулацията с тест и правих секс и теста беше толкова отрицателен че по-отрицателен не мисля,че можеше да бъде. А сега при секс след 30-тия ден + положителен. За първи път през живота си виждам + тест.
Искрено се надявам следващия път като го видя да не е лъжлив>
На какво според вас се дължеше този положителен тест?!
Цитирай

София

По всяка вероятност е имало бременност, но не се развила. Направи пак тест, ако е положителен - на лекар. Ако е отрицателен - гледай напред.
Цитирай

Варна

Колко дни минаха от началото на цикъла? Нормално ли ти върви? Според мен като свърши си направи пак тест.
По принцип тестовете се позитивират от някои лекарства. С какво ти лекуват яйчника? Прегледай в упътването на теста, там пише какви точно препарати му влияят.
Цитирай
Антибиотиците ги приключих на 8-мия ден от цикъла. А физиотерапията я приключих на 28-мия ден от цикъла. Кекс без предпазване правих на 30-тия ден от цикъла. Дойде ми на 38-мия ден вечерта, като същия ден на обяд видях положителен тест.
Иначе съм пила дурацеф, ципрофласацин и доксациклин. Един след друг, с почивка от няколко дена между сипрофлоксацина и доксациклина. Днес ми е четвърти ден от М. Леко по слаба е от обичайното, но тя си беше такава и предния цикъл.
Ако наистина е имало бременност, какво означава,че е имало оплождане без имплантиране, или че е имало и имплантиране, но не се е задържало.
Цитирай

Варна

Ще означава, че е имало имплантиране, но не се е задържало или не се е развило. Химическа бременност. Все пак направи нов тест след седмица.
Цитирай

София

Направи пак тест, може да е бременност с кървене.
А кое те накара да направиш първия тест, сигурно си имаш основателна причина.
Цитирай
Какво ме накарало да си направя тест? Ами честно майка ми. Аз нямах никакво намерение. Но споделих за закъснението и тя ми вика "я си направи един тест" и просто така го направих и затова бях супер изумена. Ако не беше майка ми изобщо нямаше да разбера, че имам "някаква" бременност.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.