Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Как се грижите за очите си,какво използвате за да прикриете следите от умора и недоспиване,споделете някои трикове за искрящ и бистър поглед.Аз преди използвах капки за очи Визин,но четох,че не се препоръчват за честа употреба,а на мен сега ми се налага,тъй като работя нощно време.Искам да попитам също,има ли начин да се премахнат кръвоносните съдчета от очите,много ще съм благодарна ако някой може да ме посъветва нещо по този въпрос.А за изкуствените сълзи какво ще кажете,какъв е ефекта от тях?
Цитирай

София

Ами за специални случаи аз правя нещо, което бях чела преди време, но не знам дали не е вредно  newsm78 В 1 лъжица вода слагам 1-2 капки лимонов сок и от това нещо капя в очите. Свива кръвоносните съдове и погледът става блестящ. Доста щипе, обаче.
Цитирай

Ами за специални случаи аз правя нещо, което бях чела преди време, но не знам дали не е вредно  newsm78 В 1 лъжица вода слагам 1-2 капки лимонов сок и от това нещо капя в очите. Свива кръвоносните съдове и погледът става блестящ. Доста щипе, обаче.
Вярно е , или поне и аз вярвам в този метод . Правех го доста 4есто преди , сега нямам време и май изкуствените сълзи са не лоШ вариант . Абе да ви кажа и обикновен Визин да си капна пак "блесвам" цялата.
Цитирай

Варна

аз ползвам само охлаждащ гел за очи, много са чувствителни и не смея да се доверявам на такива рецепти, въпреки че ми се иска, иначе много мразя сутрин да стана и да си погледна очите и те големи като билярдни топки, добре че е този гел, че за 10мин, всичко спада, иначе без него до обяд ходя като мумия Crazy
Цитирай

Къде- ако не тук,кога-ако не сега..

Пийвам сутрин по едно малко,за блясък в очите! rotfImboТова е майтап,естествено.
От недоспиване сътрин очите ми понякога са като на вампир Twisted Evil,а от няколко месеца ми се появиха и сенки под очите.Никога не съм ползвала каквито и да е капки,но ще следя темата с интерес,защото наистина видът ми е много уморен понякога. #Silly
Цитирай

София

аз ползвам само охлаждащ гел за очи, много са чувствителни и не смея да се доверявам на такива рецепти, въпреки че ми се иска, иначе много мразя сутрин да стана и да си погледна очите и те големи като билярдни топки, добре че е този гел, че за 10мин, всичко спада, иначе без него до обяд ходя като мумия Crazy
Кажи какъв е гела.
Цитирай

изкуствена сълза. чувала съм и за капки за очи с перлен екстракт, които били много добри за това.
Цитирай

Хамбург/Варна

Аз имам сенки над очите - клепачите ми са по-тъмни  Crying or Very sad Ако има някой с подобен проблем, моля да сподели  Peace
Цитирай

Шумен

Аз пък имам подути клепачи сутрин. Така и не разбрах от какво е. Иначе час след ставането всичко изчезва и съм ок.
Цитирай

София

Вътрешната страна на долния клепач подчертавам с бял молив,избистря и освежава визуално погледа. Peace
Цитирай

София

Капки за очи Визин-7 лв.Гледали сте "Ах,този джаз" ,нали?Вечно се събуждаше с подути очи след тежко пиянство главния герой.Заставаше пред огледалото,капваше си Визин и поглеждаше на живота с други очи.След четене и стояне пред компютъра просто са незаменими.
Цитирай

Капки за очи Визин-7 лв.Гледали сте "Ах,този джаз" ,нали?Вечно се събуждаше с подути очи след тежко пиянство главния герой.Заставаше пред огледалото,капваше си Визин и поглеждаше на живота с други очи.След четене и стояне пред компютъра просто са незаменими.
не вредили,този ВИЗИН? newsm78
Цитирай

Пловдив

не вредили,този ВИЗИН? newsm78

Не е вреден, но след известно време си губи ефекта ако се употребява постоянно.
Цитирай

София

От кога се каня на тоя Визин,а по колко капки се слагат newsm78?

АлексаС страхотно  очо Wink.
Цитирай

Пловдив

Аз слагам по една. Зависи от махмурлука де.... Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора