Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моля за помощ как да се преборя с тях. старая се да спя повече напоследък, но не изчезват.
Цитирай

Шумен

Аз имам същия проблем  Sad .
Цитирай

Варна

май само със спане няма да стане, някъде пак имаше подобна тема и там имаше домашни рецепти да си помогнеш, иначе аз се справям с охлаждащ гел за торбичките, а тъмни кръгове нямам, но напърво време бих избрала подходящ коректор и след това подходящо кремче Peace
Цитирай

Шумен

Коректорът не ми помогна за торбичките, стана още по-зле.
Цитирай

май само със спане няма да стане, някъде пак имаше подобна тема и там имаше домашни рецепти да си помогнеш, иначе аз се справям с охлаждащ гел за торбичките, а тъмни кръгове нямам, но напърво време бих избрала подходящ коректор и след това подходящо кремче Peace

tedy_e,  а какъв е този охлаждащ гел за торбички?
Цитирай

София

Ползвам околоочен крем на ROC за целта - ROC hidra+ destressant. Предназначен е точно за уморени очи, с тъмни кръгове. Има освежаващ, леко стягащ ефект.
Цитирай

София

Ползвам околоочен крем на ROC за целта - ROC hidra+ destressant. Предназначен е точно за уморени очи, с тъмни кръгове. Има освежаващ, леко стягащ ефект.

А цена можеш ли да кажеш?   Smile
Цитирай

далече от морето

na men mnogo mi pomaga paket4eta 4ai ot laika,predvaritelno postaven v kamerata.vsqka ve4er go pravq i ima efekt,no da ne zabravqme,4e sym samo na 19 i sym v na4aloto na tezi MYKI i vsi4ko e v ranen stadii i lesno obratimo.dano na malko po-vyzrastna koja da pomaga (bez da se obijdate Embarassed )
uspeh
Цитирай

София

А цена можеш ли да кажеш?   Smile
Около 22 лв.
Корекция - 24.50 лв. - от аптеката в МЕТРО - Люлин.
« Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 09:47 от Karimma »
Цитирай

Варна

Ами аз преди пиех топло прясно мляко с мед преди сън и ми минаваха друг е въпроса и, че се спи по-сладко  Wink
Цитирай

Варна

Ами аз преди пиех топло прясно мляко с мед преди сън и ми минаваха друг е въпроса и, че се спи по-сладко  Wink
Peace 35 35
Цитирай
Ох, голям проблем са сенките под очите! За мене кремове не помагат. Генетично е. За такива случаи като моя четох някъде че използват спетсиални "fillers" като Restylane, които са инжектсии. Някои опитвал ли е fillers или лазери?
Цитирай

Варна

ау, ще се мажа, ще се подувам, ама инжекции Shocked, къде се слагат?
Цитирай

София

сенките и торбичките ми намаляха видимо, като спрях цигарите Peace
Цитирай

Варна

аз пък си пуша ама и съм ги спирала и не забелязвам промяна newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.