Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,
моята дъщеря е на 9 мес. Досега ядеше АМ за вечеря, но напоследък започна да отказва шишето и се чудя какво да я правя. Давах и кашите Лека Нощ на Hipp, но пък започна да се буди през ноща, явно не я засищат.
Вие какво давате за вечеря?
Цитирай

Varna

Заспива все още с АМ  Laughing Можеш каша да й даваш например  Hug Да не й е износен биберона и затова да отказва шишето  Rolling Eyes
Цитирай

ние ядем супа
Цитирай

София

Елена яде супа със сухар и кисело мляко за десерт. Отдавна отказа АМ.
Цитирай

Старата столица

На 9 мес. ходехме вече на кухня и съм давала супичката за вечеря някой път.На 10 мес. минахме на кис. мляко и го ядеше с лъжица(не искаше да го пие)-давала съм й с бисквита.Става и с каша.
Цитирай

Бургас

Ние ядем или супа от кухнята или каша.
Цитирай

Бургас

На моята дъщеря,когато беше на 9 месеца й давах за вечеря супа и кисело мляко преди лягане.
Цитирай

Белгия/София

Каша  Peace
Цитирай

Пловдив

Буболечката ми също вече отказа да заспива с мляко, а и бях установила, че млякото не я засища, защото се будеше по няколко пъти нощем и отказваше да заспи преди да й дам мляко. Започнах да й правя за вечеря грис или овесени ядки с плодово пюре и АМ вътре. Така спи до 4, 5, 6 часа сутринта. После и давам 120мл. АМ и си заспива пак до 7.30 - 8.00. Закуската й е винаги в 9.00 - 9.30.

Цитирай

Някъде на път....

Давай каша спокойно, ако не и стига количеството от 200гр, давай повече, за да я засити и да не се буди.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.