Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Чудя се от известно време, дали да не наема частен детектив, за да разбера какво аджеба е положението, в което ме вкара мъж ми...
Та въпросът ми е, някой прибягвал ли е до такива услуги, дават ли резултат и каква е тарифата?
Цитирай

BG SOFIA

Чудя се от известно време, дали да не наема частен детектив, за да разбера какво аджеба е положението, в което ме вкара мъж ми...
Та въпросът ми е, някой прибягвал ли е до такива услуги, дават ли резултат и каква е тарифата?

Ами ще си дадеш парите само.Ако се е стигнало до там и да не наемаш пак ще разбереш.А за тарифите незнам.По добре му постави една въшка в мобилния телефон.Е в банята като влезе няма да 4уеш какво става но пък ще имаш топла връзка по всяко време 35 35 35 35 35
Цитирай

2-3 дни наблюдение са 300-400 лв.
Цитирай

Доста им е СОЛЕНА тарифата. От познати знам, че 50лж на астронимически час е минимума. По- добре дай парите за уроци на детето. А мъжа ти със и без частен детектив пак ще си прави каквото му се прави...
От познати знам
Цитирай

София

Ами ще си дадеш парите само.Ако се е стигнало до там и да не наемаш пак ще разбереш.А за тарифите незнам.По добре му постави една въшка в мобилния телефон.Е в банята като влезе няма да 4уеш какво става но пък ще имаш топла връзка по всяко време 35 35 35 35 35
Тонката, пишеш за слагане на някаква "въшка" в мобилен телефон? Знаеш ли повече по въпроса? Питането ми е понеже моя приятелка се съмнява, че бившето й гадже е погодило този номер.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Цитирай

София, "Младост 3"

о и мен ме интересува Тонка дай инфо
Цитирай

Варна

Моето мнение е че за жалост свестни частни детективи у нас все още няма. Всичко което съм чувала и виждала че се прави на Запад тук е просто химера. Триста лева искат обикновено като начало, за да се заемат със случая, подписва се договор в който няма никаква клауза за време или за връщане на парите, ако няма развитие по случая. С две думи просто си хвърляш парите някъде и започваш да чакаш вест от арменския поп. Моя близка пострада по описания начин от софийска фирма с уж добро реноме. Замазаха и очите, че уж са провели някакво разследване и до никъде не са стигнали, после спряха да и се обаждат - тя ходи няколко пъти до офиса им, но така и не можа да се срещне с шефа на фирмата. Вдигна ръце от тях и забрави за парите.
Цитирай

BG SOFIA

о и мен ме интересува Тонка дай инфо

Незнам подробности но ще попитам тук -там ще събера малко инфо и ще кажа newsm78.Това по филмите съм го гледала Very Happy.Но една позната ми каза наскоро 4е има такова магазин4е дето може съвсем спокойно да си купиш това онова за шоу."Чук чук кой е там "нали се сещаш .Ще провера и докладвам  bouquet

Забравих да ви кажа аз си имам камера съвсем слу4аино стана моя ми я монтира да си гледал блока и ми даде паролите.К'во да му гледа от нас незнам аз живея доста дале4е от него та дори и да види нещо докато отиде ....абе луда работа.До сега не се бях замисляла не 4е ме интересува ве4е ама я аз да погледан тая ве4ер кой му ходи на гости и с кой си излиза моя.Ей така за разнообразие  bouquet
Цитирай

София

Защо ти не се направиш на детектив, взимаш си един ден свободен от работа, хващаш едно такси и право към целта ти. Мисля че по-евтино ще ти излезе.
Цитирай

България-Швейцария

Защо ти не се направиш на детектив, взимаш си един ден свободен от работа, хващаш едно такси и право към целта ти. Мисля че по-евтино ще ти излезе.
Тц, изобщо не е удачен тоя вариант.
Първо на непрофесионалиста страшно му личи, че следи някого - или ще те изловят веднага и ще стане скандал, или човекът, когото следиш ще стане по-предпазлив. Още по-лошия вариант - може даже да се позабавлява за твоя сметка.
Друг момент, особено ако се гледа отдалече - въображението на пристрастния рисува ужасни картини Rolling Eyes.
Нужни е само малко по-криво разположение на персонажите и наблюдаващият да е човек чувствителен в достатъчно объркана ситуация. Такъв филм ще си снима самичък, какъвто и в Холивуд няма да имат въображение да направят.
Не на последно място - какво искаш да докажеш с това? Ако е само, за да се увериш в нещо, което вече си сигурна - да, става (с известни резерви, имайки предвид написаното по-горе).
Ако искаш да слагаш картите на масата обаче, това изобщо не е достатъчно. Винаги могат отсреща да те парират, че си с развинтено въображение и потенциален пациент на едни вече затворени болнични заведения Mad.
Ако доказателството е неоспоримо (снимки в близък план, примерно) остава рискът следеният да стане неконтролируемо агресивен.
За пред съда май не върви нито едното, нито другото - нито собственоръчно събрана информация, нито такава от детектив се приема за доказателство. Така поне беше преди. Ако не съм права - да ме оборят по-добре запознатите Wink.
Цитирай

Остава да пишем до продуцентите на Прелюбодейци,да дойдат в БГ да снимат.Но не ми се мисли колко работа ще имат ooooh!
Цитирай

E-CLM & CH-VD

Наистина предаване тип "Прелюбодейци" би било решение  Twisted Evil . Но не го виждам да се задържи повече време на наша почва. Я водещия, я някой от операторите ще бъде пребит, заплашен, "респектиран" и какво ли още не от някой хванат в крачка мутраген. Или пък направо ще бъде свалено от екран, защото някой "сгащен" политик се е обадил и е наредил това "отгоре"  #Cussing out
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.