Боляло ли ви е глава по време на бременност?

  • 4 225
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Здравейте,бих искала да попитам дали Ви е боляло   глава по време на бременност?Умирам от болки ,а незнам какви хапчета да пия.......

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 15:06 от Хера

# 1
  • Мнения: 643
Май Парацетамола, беше безвреден при бременност, пак не съм сто процента сигурна де, но такива спомени са ми останали.

# 2
  • Мнения: 201
Само Парацетамол, но първо пробвай със сън и масаж.

# 3
  • София
  • Мнения: 718
Пробвай с компреси със студена вода и сън, ако не стане парацетамол.

# 4
  • Мнения: 2 849
Много често имах главпболие .Масаж ,парацетамол(вече ,ако е нетърпимо),повече почивка .Дано мине скоро при теб ,но аз си откарах с главоболие до раждането по няколко дена в месеца .Ходих дори на невролог и очен лекар ,нямаше проблеми ,всички казваха -почивка .

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 488
Само Парацетамол, но първо пробвай със сън и масаж.

На мен това ми помага.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 804
Пий парацетамол,много помага.

# 7
  • Мнения: 127
И аз имах главоболие. Лекувах се с масажи.При мен болката отмина ,когато си смених възглавницата с по-ниска.

# 8
  • Мнения: 356
Провери си кръвното налягане (може главоболието да е причинено от него). Ако е ниско като моето, ще ти помогне пиенето на повече течности (айран с малко сол, сокове), похапването на тъмен шоколад, както и почивката в тиха и затъмнена стая. Опитай се да поспиш... пък ако не ти мине, вземи един парацетамол. Ако обаче кръвното е високо, непременно се консултирай с лекар!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И мен ме болеше през бременноста,нося контактни лещи и предполагам,че от това ме е боляла, но не посмях да пия нищо.

# 10
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Главоболието е характерно при високо кръчно! Провери дали не си го вдигнала и задължително говори с доктора си, защото е страшно.

# 11
  • Мнения: 1 104
От както съм бременна глава ме боли много по-рядко. Но парацетамол е разрешено.

# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Парацетамол или Ефералган съм пила за главоболие.

# 13
  • София
  • Мнения: 480
Да, боля ме веднъж. Бях с нетърпима болка и пих аулин. В листовката му пише, че е противопоказен за бременни жени след 6 месец на бремеността, а аз бях в началото на 5-тия. Изпих половин пакетче. Но ако на теб ти се случва често се консултирай с доктора ти.

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 16:35 от ДиДn

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм с мигрена... Парацетамолът е най-безобиден, но при силна болка не помага. На мен ми казаха, че може до 2 ампули течен аналгин (аз обаче все гледах да мина с по-малко от една). Аспиринът е противопоказен! Солпадеин не може... За другите болкоуспокояващи не знам.

Общи условия

Активация на акаунт